Cuma, Ağustos 23

Çocuklar İçin Kartpostal Atölyesi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Atölye: Çocuklar İçin Kartpostal Atölyesi
Eğitmen: Fatima Erkan Yıldız
Atölye Tarihi: 23 Mart 2019 Cumartesi
Süre: Tek Gün
Saat: 11:00 – 13:30
Ücret: 150 TL (KDV Dahil)

Hediye kartları kişiye özeldir ve değerlidir. Bu atölyemizde çocukların hayal güçlerini kullanarak dokulu, renkli kağıtlar ile sevdiklerine eğlenceli, neşeli hediye kartları yapacak ve süsleyeceğiz.

İçine yazdıkları içten, samimi bir mesajı, güzel bir yazıyla aktarmak da en güzeli. El emeği ile hazırladıkları bu kartların çok değerli olacağı kuşkusuz. Etkinliğimize sizleri de bekiyoruz.

Katılım 5 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Dersler minimum 5 katılımcı ile açılacaktır.

Kayıt ve detaylı bilgi için [email protected] ‘e müracaat edebilirsiniz.

Fatima Erkan Yıldız

2 Kasım 1982 İstanbul doğumlu, Lise mezunu. Çeşitli sanat kurslarını tamamlayarak aldığı eğitimini halen çalışmalarıyla sürdürmekte. 15 yıldır karikatüristlik ve illüstratörlük yapmakta. Penguen ve Uykusuz dergilerinde amatör olarak yer aldı. Leman dergisinde 2 yıl “Leman Paf” köşesini arkadaşlarıyla yazıp çizdi. Gırgır dergisinde 2 yıl boyunca bir çocuk karakteri yazıp çizdi. Yayın evlerine çocuk kitapları resimliyor, çeşitli fanzinlere, illüstrasyonlar hazırlıyor ve storyboardlar panolar çiziyor. Anaokulu ve okul duvarları resimliyor. Nesil Çocuk Yayınları’na 6 çocuk kitabı ve 5 adet ayrı çocuk kitabı kapağı resimledi. Kendi yazıp resimlediği 2 çocuk kitabı yayınlanma aşamasında. Çocuk ve yetişkinler için karikatür, ayakkabı, çanta ve seramik boyama dersleri vermekte. Çeşitli çocuk ve yetişkin festivallerinde atölyeler vermekte. 6 yıldır Leman dergisine bağlı Bayan Yanı isimli dergide mini öyküler yazıp çizmekte. Çizerliğin yanı sıra, arkadaşıyla birlikte korduğu “Pisst design” markasına ayakkabı ve aksesuar tasarlamakta. 5 yıldır çizer M. Kutlukhan Perker’e asistanlık ve küratörlük yapmakta. Evli ve bir çocuk annesi

Paylaş