Perşembe, Kasım 30

Bilinçli Nefesin Şifası

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kişisel Gelişim: Bilinçli Nefesin Şifası
Eğitmen: Füsun Çil Taşlı
Tarih: 05 Nisan 2019 – Cuma
Saat: 11:30 – 14:30
Seminer Ücreti: 200 TL + KDV

Nefes varoluşun ruhumuza üflediği candır. Bilinçli, farkında ve yavaş alıp verdiğimiz her bir nefes, bizi ruhsal olarak merkezimize getirdiği gibi, bedenimizi de dengeler ve iyileştirir.

Solunum, kendi istemimizle değiştirebileceğimiz tek fizyolojik fonksiyondur. Nefes farkındalığı, nefs farkındalığıdır. Nefesini fark ederek alıp veren, hayatını da fark ederek yaşar. Nefesini bilinçli olarak yavaşlatanın, nefsi de kendiliğinden durulur. Bu duruluk hâli, doğal olarak bedene de yansır. Yavaş nefesle gelen arı ve dingin hâl, önce iyi hissettirir, sonra da iyileştirir. Böylece zihinsel, ruhsal ve bedensel şifa çemberi nefesle doğal döngüsünü tamamlar.

Bu etkinlikte nefesle birlikte, kendi kendine telkinin (olumlama) dönüşümümüzde ki önemi ve nasıl oluşturulacağı da anlatılacaktır. Etkinliğimiz; öğrendiğimiz nefes uygulamasının ardından bir meditasyon ile sona erecektir. Seminer, katılımcı sayısı minimum 10 kişiyle açılmaktadır

Kayıt için [email protected]‘e ya da 0212 257 10 00‘ya müracaat edebilirsiniz.

Füsun Çil Taşlı

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Uzun yıllar bankacılık sektöründe hizmet verdikten sonra , Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde , Ankara Ticaret Odası’nda ve çeşitli kuruluşlarda eğitim programı hazırladı. Kurumsal eğitim organizasyonları düzenledi. Sivil Toplum Kuruluşlarında kadına yönelik destekleyici programlarda gönüllü eğitmen olarak çalıştı. 2000 yılından sonra insan ruhunu keşif merakıyla başlayan ve “ben kimim?” sorusuyla devam eden özüne yolculuk serüveni kendisine farklı kapılar açtı. Aldığı eğitimler sonrası yaşadığı içsel dönüşümlerini ,deneyimlerini yazarak anlatarak paylaşmaya başladı. Halen gençler ve yetişkinler ile özel koçluk seansları ; alt yapısında bilinçli nefes, duygusal özgürleşme teknikleri ve bazı farkındalık çalışmalarının olduğu “Kendi Hayatına Koçluk” adını verdiği dönüşüm programını özel seanslar ve gruplar ile sürdürmektedir. “Yuvaya Yolculuk” adlı online dergide aylık yazılar yazmaktadır.

 

Paylaş