Dört Anlaşma Öğretisi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kişisel Gelişim: Dört Anlaşma Öğretisi
Eğitmen: Füsun Çil Taşlı
Tarih: 14 Mart 2019 – Perşembe
Saat: 11:30 – 14:30
Seminer Ücreti : 200 TL + KDV

Don Miguel Ruiz’in temel Toltek Bilgeliği’ni anlattığı harika kitabı “Dört Anlaşma”nın madde madde özümsenerek, yaşamımızdan gerçek deneyimlerle işleneceği keyifli ve sürükleyici bir buluşmaya bekliyoruz sizi.

Dört Anlaşma öğretisi; hakikatın şifrelerini içinde barındıran harika bir aydınlanma kılavuzudur. Bu oyunu öğrenip oynadıkça, hemen sürprizlerini de yaşamaya başlarız. Yaşadıkça da yeniden oynamaya doyamayız. Bu sürprizlerin en can alıcısı da içimizde hissettiğimiz o tarifsiz huzurdur…

Çalışmamız; öğrenmesi ve uygulaması son derece kolay olan bir nefes pratiği ve meditasyon ile son bulacak.

Seminer katılımcı sayısı min 10 kişi olursa açılmaktadır.

Kayıt için [email protected]‘e müracaat edebilirsiniz.

Füsun Çil Taşlı

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Uzun yıllar bankacılık sektöründe hizmet verdikten sonra , Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde , Ankara Ticaret Odası’nda ve çeşitli kuruluşlarda eğitim programı hazırladı. Kurumsal eğitim organizasyonları düzenledi. Sivil Toplum Kuruluşlarında kadına yönelik destekleyici programlarda gönüllü eğitmen olarak çalıştı. 2000 yılından sonra insan ruhunu keşif merakıyla başlayan ve “ben kimim?” sorusuyla devam eden özüne yolculuk serüveni kendisine farklı kapılar açtı. Aldığı eğitimler sonrası yaşadığı içsel dönüşümlerini ,deneyimlerini yazarak anlatarak paylaşmaya başladı. Halen gençler ve yetişkinler ile özel koçluk seansları ; alt yapısında bilinçli nefes, duygusal özgürleşme teknikleri ve bazı farkındalık çalışmalarının olduğu “Kendi Hayatına Koçluk” adını verdiği dönüşüm programını özel seanslar ve gruplar ile sürdürmektedir. “Yuvaya Yolculuk” adlı online dergide aylık yazılar yazmaktadır.

Paylaş