Cumartesi, Eylül 23

Ebru Altan ile Astroloji Danışmanlığı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kendinizi, belki de hiç bilmediğiniz yönlerinizle keşfetmeye hazır mısınız?

Artık her hafta Perşembe günleri Ebru Altan Artkolik’te bizler ile beraber olacak ve kendimizi anlama ve keşfetme yolculuğunda bize danışmanlık yapacaktır.

Gün: Her Perşembe Günleri
Süre: 2-2,5 saat
Ücret: 500 TL (KDV Dahil)

Detaylı bilgi ve kayıt için [email protected] veya 0212 257 10 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Popüler astrolojinin yanıltıcı algısının çok ötesine, doğum anınızın matematiğinin, doğumunuzdan gelen genetik ve karmik geçmişinizin gizemlerine, astrolojik haritanıza doğru birlikte bir yolculuğa çıkıyoruz.
Varoluşunuzdan gelen güçlü ve zayıf yanlarınızı, yaşamın size sunacağı fırsatları ve karşınıza çıkacak engelleri anlamak, içgüdüsel tepkilerinizi, bilinçaltınızda gizli kalmış inançlarınızı ve algı kalıplarını açığa çıkarmak bir fener gibidir, kendinize mutlu bir yaşam kurmanız için yolunuzu aydınlatır. Gerçek kimliğinizi anlar ve kendiniz için daha doğru seçimler yapma şansını yakalarsınız.

Astrolojik harita doğum anımızdaki gökyüzünün fotoğrafıdır, bizim kullanma kılavuzumuzdur adeta. Yaşadığımız dünya, sonsuz bir evrenin içinde ve sürekli hareket halinde. Biz, en küçük birimimize kadar bu akıl almaz varoluşun manyetik etkilerinin altında, kendi gerçekliğimizi tam anlayamadan günlük yaşamın koşuşturmacası içinde yaşayıp gidiyoruz. Oysa, sadece bir an durup gökyüzüne baktığında ve bizden büyük olan her şeyin farkına vardığında bile, insan kendini başka bir gözle görüyor.

Haritanız, Güneş’in, Ay’ın, Güneş Sistemimizdeki gezegenlerin ve onlarca farklı gök cisminin, büyük takımyıldızların etkisi altında, herkes için neredeyse DNA kadar eşsizdir ve potansiyelinizin farkına varmak insanı özgürleştirir. Astrolojik danışmanlık almak bu anlamda, geçmişi iyi anlamak, gelecek potansiyellerine hazırlıklı olarak tam bugünü, bu anı yaşamayı ve yaşamın tadına varmayı sağlayabilir. Gerçekler özgürleştirir, özgür insan mutlu insandır. Kendinize bu hediyeyi vermek, kendiniz için yapacağınız en önemli adımlardan biri olacaktır.

Harita danışmanlığı için iletişim bilgileriniz, adınız, soyadınız, doğum yeriniz, doğum gün/ay/yıl ve tam doğum saatinizle birlikte lütfen randevu alınız. (Doğum saatinde, saat ve dakikanın doğru olması önemlidir)

Doğum gününüz belli ama saati, dakikası kesin değilse, bunun için ayrıca bir çalışma yapılması gerekecektir. Bu işlem için, size verilecek formu ayrıntısı ile doldurarak başvurabilirsiniz. Astrolojik haritanız, ancak doğum saati net olarak belirlendikten sonra çalışılabilecektir.

Danışman : Ebru Altan

İletişim ve pazarlama eğitimi gördü. 30 yıla yakın profesyonel hayat içinde, üst düzey yöneticiliğe varan farklı pozisyonlarda çalıştı. Uzmanlık alanı reklam, marka stratejileri, pazarlama ve pazarlama iletişimidir.2003 yılından bu yana derinlemesine çalışmalar yapmakta, 2009’dan bu yana konstelasyon çalışmaları ve son yıllarda da astroloji ile ilgilenmektedir.Türkiye’de Göksel Karabayır, dünyada Prof. Dr. Franz Ruppert, Vivian Broughton, Tore Kval, Dr. Jane Peterson, Jan Jacob Stam ve Cecilio Fernandez Regojo gibi bu işin uzmanlarından eğitimler almış, atölye çalışmalarına dahil olmuştur. Oğuzhan Ceyhan’dan astroloji eğitimi almıştır. Yurt içi ve yurt dışında eğitim almaya ve farklı çalışmalara katılmaya devam etmektedir.Şu an kendi şirketinde konstelasyon çalışmaları yapmakta ve astroloji danışmanlığı vermektedir.

Paylaş