Çarşamba, Eylül 27

Ebru Altan ile Astroloji Günleri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Astroloji Danışmanlığı ve Astrolojik Harita Konstelasyonu

Popüler astrolojinin yanıltıcı algısının çok ötesine, doğum anınızın matematiğinin, doğumunuzdan gelen genetik ve karmik geçmişinizin gizemlerine, astrolojik haritanıza doğru Ebru Altan ile birlikte bir yolculuğa çıkıyoruz.

Gün: 23-24 Ekim 2019
Süre: 2 saat (10:30 – 13:00 – 15:30)
Ücret: 500 TL (KDV Dahil)

Detaylı bilgi ve kayıt için [email protected] veya 0212 257 10 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Varoluşunuzdan gelen güçlü ve zayıf yanlarınızı, yaşamın size sunacağı fırsatları ve karşınıza çıkacak engelleri anlamak, içgüdüsel tepkilerinizi, bilinçaltınızda gizli kalmış inançlarınızı ve algı kalıplarını açığa çıkarmak bir fener gibidir, kendinize mutlu bir yaşam kurmanız için yolunuzu aydınlatır. Gerçek kimliğinizi anlar ve kendiniz için daha doğru seçimler yapma şansını yakalarsınız.

Astrolojik harita doğum anımızdaki gökyüzünün fotoğrafıdır, bizim kullanma kılavuzumuzdur adeta.Yaşadığımız dünya, sonsuz bir evrenin içinde ve sürekli hareket halinde. Biz, en küçük birimimize kadar bu akıl almaz varoluşun manyetik etkilerinin altında, kendi gerçekliğimizi tam anlayamadan günlük yaşamın koşuşturmacası içinde yaşayıp gidiyoruz. Oysa, sadece bir an durup gökyüzüne baktığında ve bizden büyük olan her şeyin farkına vardığında bile, insan kendini başka bir gözle görüyor.

Haritanız, Güneş’in, Ay’ın, Güneş Sistemimizdeki gezegenlerin ve onlarca farklı gök cisminin, büyük takımyıldızların etkisi altında, herkes için neredeyse DNA kadar eşsizdir ve potansiyelinizin farkına varmak insanı özgürleştirir. Astrolojik Danışmanlık almak bu anlamda, geçmişi iyi anlamak, gelecek potansiyellerine hazırlıklı olarak tam bugünü, bu anı yaşamayı ve yaşamın tadına varmayı sağlayabilir. Gerçekler özgürleştirir, özgür insan mutlu insandır. Kendinize bu hediyeyi vermek, kendiniz için yapacağınız en önemli adımlardan biri olacaktır.

Astrolojik Harita Konstelasyon Çalışmasında ise, astrolojik haritanızı alanda, üç boyutlu olarak deneyimleme şansınız olacak. Dev bir astrolojik haritaya sizin gezegen yerleşimlerinizi oturtarak, konstelasyon çalışmalarında olduğu gibi bunları tek tek canlandıracak ve size kendinizle ilgili derin farkındalıklar sunacağız. Doğumdan gelen kaderiniz hayatınızda ne kadar etkili, sorunlarınızın temelinde yatan olgular nedir ve kendi seçimlerinizle yaşamınızı nasıl ve ne kadar etkileyebilirsiniz, bu ve bunun gibi farklı sorularınızın cevapları için haritanıza bir de bu şekilde bakmak isteyebilirsiniz.

Harita danışmanlığı ya da astrolojik harita konstelasyonu seansı almak için iletişim bilgileriniz, adınız, soyadınız, doğum yeriniz, doğum gün/ay/yıl ve tam doğum saatinizle birlikte lütfen randevu alınız. (Doğum saatinde, saat ve dakikanın doğru olması önemlidir)

Doğum gününüz belli ama saati, dakikası kesin değilse, bunun için ayrıca bir çalışma yapılması gerekecektir. Bu işlem için, size verilecek formu ayrıntısı ile doldurarak başvurabilirsiniz. Astrolojik haritanız, ancak doğum saati net olarak belirlendikten sonra çalışılabilecektir.

Ebru Altan kimdir?

Reiki ve Transformal Nefes çalışmalarını, İstanbul’da Göksel Karabayır’dan aldığı konstelasyon eğitimi, Danimarka’da Vivian Broughton, Tore Kval ve Franz Ruppert ile 2 yıllık bir eğitim süreci takip etti. Almanya’da önce Bert Hellinger, sonra teorilerini uyguladığı Franz Ruppert ile çalışma şansı oldu ve hala da her yıl bu çalışmalara devam ediyor. 4 yıllık astroloji eğitimini Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi’nde Oğuzhan Ceyhan Hoca ile çalışarak tamamlamıştır. Pınar Beslen’den aldığı Kukai Şifa Sistemi Eğitimi ile birlikte içsel yolculuğunu sürdürmekte, ulusal ve uluslararası alanda sürekli kendini geliştirerek, bir yandan astroloji danışmanlığı vermekte bir yandan IOPT – Niyet Konstelasyonu çalışmaları yaptırmaktadır. Ayrıca kendi geliştirdiği Astrolojik Harita Konstelasyonu yönteminin de uygulayıcısıdır.

 

 

 

Paylaş