Cumartesi, Eylül 23

Ebru Altan ile “Kendine Dönüş Yolculuğu” Konstelasyon Semineri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Seminer: Ebru Altan ile “Kendine Dönüş Yolculuğu” Konstelasyon Semineri
Konuşmacı: Ebru Altan
Tarih: 13 Kasım 2019 /Çarşamba
Saat: 14.00 – 16.00 (İlk Grup), 19.00 – 21. 00 (İkinci Grup)

Detaylı bilgi ve katılım için [email protected] veya 0212 257 1000 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

“Kendine Dönüş Yolculuğu” Konstelasyon Eğitimi Tanıtım Semineri

Öğrendiğiniz, bildiğiniz, doğru bellediğiniz tüm gerçekliği sorgulamaya, en derin ve en çok görmezden geldiğiniz yanlarınıza bir yolculuk yapmaya ve en yüksek potansiyelinizi yaşayacak bir farkındalığa ulaşmak için çalışmaya, var mısınız?

Hepimizin yaşantısında farklı alanlarda da olsa tekrar eden döngüler yok mu? Aşk, kariyer, para, ilişkiler, çocuklarımız, ev yaşantımız, anne-babalarımızla olan ilişkilerimiz ve daha birçoğu. Döngülerin ötesinde bizi belli davranış kalıpları geliştirmeye mecbur bırakan, geçmişte yaşanan stresli olaylar, travma diye nitelendirilebilecek acılar, kayıplar…

Hikayeler farklı olsa da duygular benzer; bazı alanlarda mutlu, huzurlu iken bazı alanlarda kederli, hüzünlü, ihanete uğramış, hayal kırıklığı içinde ya da onlarca farklı şekilde hissedebiliyoruz. Hepimiz bir çözüm arıyoruz. Yaşadığımız bu döngüden çıkmak ve gerçekten “kendimizi” “ben varlığımızı” yaşama isteği. Huzurlu, keyifli, bereketli, sevgi dolu bir yaşama ulaşma isteği.

İşte konstelasyon eğitiminde iki yılı aşkın bir süreçte hem bu metodu defalarca deneyimleyerek kendi içsel varoluşunuza, zihninize ve bedeninize bir yolculuk yapacak hem beynimizin çalışma şekli, psikoloji, astroloji, Kukai şifa sistemi, mantralar, esmalar ve daha birçok konuda temel bir bilgi kazanacaksınız. Kendinizi yaşamayı, kendinizi anlamayı, sevmeyi, saygı göstermeyi ve kendi kendinizi iyileştirmeyi öğreneceksiniz. Yaşadığınız sorunlarda aynayı kendinize tutmayı ve daha güzelini, daha iyisini, daha huzurlu, keyiflisini yaşamayı, yaşamdan hak ettiğinizi almayı keşfedeceksiniz.

Siz de kendinize “Ben aslında kimim? Neden buradayım? Neden bunları yaşıyorum?” gibi sorular soruyor ve daha mutlu hissedeceğiniz bir yaşamı arzuluyorsanız, sizleri mutlaka bekliyoruz.

Ebru Altan

Reiki ve Transformal Nefes çalışmalarını, İstanbul’da Göksel Karabayır’dan aldığı konstelasyon eğitimi, Danimarka’da Vivian Broughton, Tore Kval ve Franz Ruppert ile 2 yıllık bir eğitim süreci takip etti. Almanya’da önce Bert Hellinger, sonra teorilerini uyguladığı Franz Ruppert ile çalışma şansı oldu ve hala da her yıl bu çalışmalara devam ediyor. 4 yıllık astroloji eğitimini Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi’nde Oğuzhan Ceyhan Hoca ile çalışarak tamamlamıştır. Pınar Beslen’den aldığı Kukai Şifa Sistemi Eğitimi ile birlikte içsel yolculuğunu sürdürmekte, ulusal ve uluslararası alanda sürekli kendini geliştirerek, bir yandan astroloji danışmanlığı vermekte bir yandan IOPT – Niyet Konstelasyonu çalışmaları yaptırmaktadır. Ayrıca kendi geliştirdiği Astrolojik Harita Konstelasyonu yönteminin de uygulayıcısıdır.

Paylaş