Perşembe, Eylül 28

Ebru İle Sanat Terapisi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Atölye: Ebru İle Sanat Terapisi
Danışman: Ebru Uygun
Tarih ve Yer: 15 Nisan Cuma, Artkolik
Süre: 4 Hafta
Saat: 11.00-13.00
Ücret: 1.650 TL + KDV, Tek ders ücreti: 350 TL +KDV

Sanat Terapisi programı kapsamında sanatçı Ebru Uygun’un ebru sanatı ile ilgili sunumları yer alacak,  sunumların ardından katılımcılarla birlikte Ebru  Atölyesi  gerçekleştirilecek olup  her  katılımcı ebru sanatını  deneyimleme  şansına sahip olacaktır.   

Sanat Terapisi,   

  • kişinin kendini tanıması,  
  • ifade edebilmesi,  
  • baş etme yöntemlerini geliştirmesi, konuşamadıklarını rahatlıkla anlatabilmesi,   rahatsız eden duygulardan arınması, düşüncelerini eğitebilmesi ve dizginleyebilmesini sağlar.

Renkleri ve desenleri kullanarak kendinizi ifade edebileceğiniz ebru sanatının inceliklerini öğrenirken deneyimleme şansı bulacağınız sanat terapisi programımıza sizleri bekliyoruz.

Detaylı bilgi ve kayıt için [email protected] veya 0530 366 33 83 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

*Program minimum 5 kişi ile gerçekleştirilecektir.

Ebru Uygun kimdir?

Ebru Uygun, iç sesini doğru dinlemeyi  başarmış ve hayalleri için yılmadan devam  ederek hayallerini inşa etmiş bir birey ve  sanatçı olarak “Hayalini Yarat”ın somut  kanıtıdır. 1971 yılında İstanbul’da doğdu. Avusturya Saint George Ticaret Lisesi’nden sonra Cenevre  Webster Üniversitesi’nde İşletme ve Pazarlama Bölümü’nden mezun oldu.  1994 yılında Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı’nı (TOÇEV) kurdu. 2019 yılında 25. yılını  kutlayan vakıfta, hâlen Yönetim Kurulu Başkanı olarak aktif çalışmalarına devam etmektedir.  Türkiye’ye döndüğünde aile şirketinde iş hayatına başlayan Uygun halen aktif olarak iş  yaşamına devam ediyor olup, aile şirketi olan ELPA Tekstil’in Yönetim Kurulu Üyesi’dir.  Türkiye’de Yaşam Atölyesi’nden danışmanlık ve mentorluk eğitimi aldı. Kronik rahatsızlığının  tedavisi için Amerika’da bulunduğu dönemde Life Mastery Institute’ta Dreambuilder Coaching  eğitimi aldı. Bu eğitimini Amerika’da, tedavi gördüğü Cleveland Clinic’te, profesyonelliğe taşıdı.  2021’de Yale University Coursera kapsamında “The Science of Well-being” programını ve  Renaissance Life Therapies’den “Cognitive Behavioral Therapy & Practioner” eğitimini  başarıyla tamamlayarak, çalışmalarına katkı sağlamaktadır.   

İlkini Amerika’da kronik hastalarla çalışarak gerçekleştirdiği Hayalini Yarat Atölyesi’ni zaman  içinde geliştirdi ve dönüştürdü. Ebru Uygun, 2017 yılından beri Hayalini Yarat Atölyesi’ni ve  sanatın iyileştirici gücü ile Ebru Sanatı ile mümkün olduğunca çok kişiyle paylaşarak bireylerin  hayatlarında farkındalık oluşturmaya ve Liv Hospital Kronik Hastalıklar Konsültasyon  Kliniği’nde Kinik Danışman olarak çalışmalarına devam ediyor.

Paylaş