Kişisel Gelişim Semineri – ‘‘Sen Hiç Aynaya Baktın mı?‘‘

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kişisel Gelişim Semineri
‘‘Sen Hiç Aynaya Baktın mı?‘‘

Eğitmen: Füsun Çil Taşlı
Tarih: 16 Ocak 2019 Çarşamba
Saat: 11:00 – 13:00
Ücret: 235 TL (KDV Dahil)

Bir kimseye kızdığımız ya da bir olaya üzüldüğümüzde, aklımızdan genellikle şu düşünceler geçer:“Ben bunu hiç hak etmiyorum” ya da “Bu bana yapılır mı?”

Aslında sormamız gereken soru şudur: “Bu kişi veya olay acaba bana hangi konuda aynalık yapıyor?”

“İnsanın gözü neyi görüyorsa değeri o kadardır” diyor Hz. Mevlana.
İşte bu bakış açısıyla yaratılmış harika bir farkındalık oyunudur “aynalık”.

Öyle gerçek ve etkilidir ki, asırlardır ve halen pek çok öğretide uygulanır olması tesadüf değildir bu yüzden.Haydi gelin, bu eğlenceli yüzleşme anı için, izin verelim kendimize.Tam da artık, gerçeği derinden anlamaya, hem kendi biriciğimizle hem de birbirimizle barışıp, kucaklaşmanın en gerekli olduğu bu özel zamanlarda…

Seminer katılımcı sayısı 10 kişi olursa açılmaktadır.

Kayıt ve detaylı bilgi için [email protected] veya 0212 257 10 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Füsun Çil Taşlı

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Uzun yıllar bankacılık sektöründe hizmet verdikten sonra , Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde , Ankara Ticaret Odası’nda ve çeşitli kuruluşlarda eğitim programı hazırladı. Kurumsal eğitim organizasyonları düzenledi. Sivil Toplum Kuruluşlarında kadına yönelik destekleyici programlarda gönüllü eğitmen olarak çalıştı.
2000 yılından sonra insan ruhunu keşif merakıyla başlayan ve “ben kimim?” sorusuyla devam eden özüne yolculuk serüveni kendisine farklı kapılar açtı. Aldığı eğitimler sonrası yaşadığı içsel dönüşümlerini ,deneyimlerini yazarak anlatarak paylaşmaya başladı. Halen gençler ve yetişkinler ile özel koçluk seansları ; alt yapısında bilinçli nefes, duygusal özgürleşme teknikleri ve bazı farkındalık çalışmalarının olduğu “Kendi Hayatına Koçluk” adını verdiği dönüşüm programını özel seanslar ve gruplar ile sürdürmektedir.
“Yuvaya Yolculuk” adlı online dergide aylık yazılar yazmaktadır.

 

Paylaş