Çarşamba, Eylül 27

Kuantum ve Tasavvuf ile Bilinç Dönüşümü Semineri / Sırlara Yolculuk

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konuşmacı: Murat Tulga Buyruk
Tarih: 30 Kasım Cumartesi- 01 Aralık Pazar
Saat: 11.00 – 17.00
Ücret: 1000TL +KDV

Kayıt ve detaylı bilgi için [email protected] veya 0212 257 10 00 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Tasavvufun kuantum ile birleştiği noktada samimiyetle hakikati arayan, düşünen insanların alacağı öğretilerdir.
Kuantum fiziği, klasik Newton teorisine göre her şeyin birbirinden ayrı ve bağımsız şeyler olduğu tezini çürütmüş, Kuran da bahsi geçen, mutasavvıfların yüzyıllardır dile getirdiği TEK’lik inancını bilimsel olarak ispatlamış bulunmaktadır. Kuantum fiziği ve mutasavvıflara göre Evren’deki her şey ne kadar farklı ve ayrı görünse de aslında aynı MUTLAK GERÇEK’ ten var olmuştur. İşte her şey bu MUTLAK GERÇEK’in farklı tezahürleridir.

Tasavvuf ve kuantumun buluştuğu noktada açığa çıkan enerjiyle hayatımızı sınırsız deneyimlerle yaratacağımız hologramda nasıl yapılandırabiliriz? Âlemleri, meleki kuvvelerin hakikatini ve bilimsel açılımını biliyor musunuz?
Düşüncelerimizin daha önce onaylamadığı hiçbir şeyin yaşamımızda karşımıza çıkmadığının farkında mısınız?
Bilinçaltımız durmaksızın enerji yayar. Bu enerji bilinçaltımızdaki düşünce kalıplarından ve çekirdek inançlardan oluşur. Pozitif düşüncelerimizin gerçekleşmemesinin sırrı da burada gizlidir. Her an, düşündüklerimizle farkında olmadan bir sonraki anımızı yarattığımızın bilincinde miyiz? Bunu nasıl kontrol ederiz? Sınırlı engelleyici düşünce kalıplarını kırarak, yerine güçlendirici inançları koymak elimizde. Kendimizi tanıyıp başkalarını anlayarak, evrensel sistemin (Allah Sistemi’nin) işleyişini fark ederek bilgeliğe ulaşabiliriz.

Peki, sistem diye ifade ettiğimiz gerçek nedir? Nasıl çalışır? Bu bilgiyi hayatımıza nasıl uyarlarız? Yaşam bir “DUA”dır. Sadece isteğimizle değil, halimizle, ahlakımızla, duruşumuz ve tavrımızla pek çok şeyi kendimize çeker veya iteriz. Düşündüğümüz her şeyi gerçekleştirebilir miyiz? Beyin gücümüz elimizdeki sihirli değnek midir? Bu gücü nasıl kullanırız? Bilinçaltımızı nasıl kontrol edebiliriz ve nasıl kandırabiliriz? Bütün bunların Tasavvufda yer aldığını biliyor muydunuz ?

Bireyler (bizim algıladığımız çokluk görüntüsü), sistemde nasıl var olur? Nasıl yönelir? Nasıl yönlendirilir? Kuantum’un Tasavvuf ile buluştuğu nokta neresidir? Kuantum düşünce sistemi, hem bilimsel tanımlarda hem de Tasavvuf dilinde nasıl yer almaktadır? Kendi yaşam enerjimizi süptil enerjiyi (prana – Chi) nasıl kullanacağımızı
bilinçaltı bilinç üstü arasında oluşarak engel yaratan şuuraltındaki negatif enerji kalıplarını nasıl temizleyeceğimizi, Hz. Muhammed’in neyi okuduğunu, Miraç’da ne yaşadığını, anlayıp hayatımızı yeniden yapılandırabileceğimiz bir eğitim semineridir.

1. GÜN 30 Kasım Cumartesi

Tasavvuf ?
Kuantum, kuantum alan, kuantum düşünce?
İnsan (Atom – atom altı)
Âlemler – Melekler (Meleklerin yapısı)
“OKU” mak, okunan nedir (Hz. Muhammed neyi okudu)
Halifelik? Halife olmak nedir?
Bilinç (Üst bilinç – bilinçaltı)
Dildeki kırıcılar (Bilinç altı zamanları nasıl algılar)
Hologram

2.GÜN 1 Aralık Pazar

Esmalar
Rezonans alanı
Evrensel yasalar/Başarı yasaları
Higss Alanı (Kuantum sıçrama)
İmgeleme
Nefes terapisi
Enerjiyi kullanmak (Süptil enerji/Prana/Chi enerjisi)
Çakralar
Çakraları düzenleme
Çakralarla sağlıklı yaşama
Çakraları birleştirerek deltaya ulaşma

Paylaş