Pazartesi, Eylül 25

Nefes Uzmanı ve Yaşam Stratejisti Serra Elçi ile Ne İstiyorsan Hepsi Senin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Seminer: Nefes Uzmanı ve Yaşam Stratejisti Serra Elçi ile Ne İstiyorsan Hepsi Senin
Konuşmacı: Serra Elçi
Tarih: 17 Şubat’tan itibaren Her Pazartesi (6 Hafta)
Saat: 11.30
Ücret: 2.125 TL (KDV Dahil)

Detaylı bilgi ve katılım için [email protected] veya 0212 257 1000 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Ne İstiyorsan Hepsi Senin

Kendinizde iç huzur istiyorsunuz. Öz saygı? Öz sevgi? Öz şefkat? Bedenen sağlıklı, güzel, fit olmak istiyorsunuz. İlişkilerinizde aşk olsun sevgi, saygı, güven, anlayış olsun istiyorsunuz. Finansal olarak zengin olmak istiyorsunuz. İtibar? Güç? Varlık? Siz ise bilge olmak istiyorsunuz. NE İSTİYORSANIZ HEPSİ SİZİN. Evrenin kurallarını öğrenin. Oyunu kurallarına göre oynayın. Sahip olduğunuz bugünden sadece siz sorumlusunuz çünkü aslen limit (siz) siniz…

Nefes Uzmanı ve Yaşam Stratejisti Serra Elçi  ile gerçekleştireceğimiz 6 haftalık programda; evrenin kurallarını öğrenecek, oyunu kurallarına göre oynayacağız. Sizleri de limitlerinizi keşfetmeye bekliyoruz.

 

Serra Elçi

Kişisel Gelişim Uzmanı Serra Elçi, çocuk yaşlarından itibaren toplumsal dogmalara itiraz ederek büyümüş ve 16 yaşında hakikati aramak adına başladığı içsel yolculuğuna, yurt içinde ve yurt dışında katıldığı sayısız eğitim ile devam etmiştir.

Yananın da söndürenin de siz olduğunuz bu teatral illüzyonda; insanlara büyük bir aşk ile hakikati anlatmayı kendine hayat amacı edinmiş olan Elçi, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki eğitim hayatının ardından uzun yıllar New York’ta yaşamıştır. Mentorluk, Nefes ve Yaşam Koçluğu, Duygusal Zeka Koçluğu, Beyin Profilleri, İnsan Tasarımı Analizi ve Meditasyon, Elçi’nin uzmanlık alanları arasındadır.

Özleri ile hizalı yaşamayan, hakikatten kopmuş, ilişkilerinde, işlerinde ve sağlık durumlarında sıkıntı yaşayan bireylere yol gösterebilmek adına yola çıkan Elçi, kendi ile tekrar barışmak isteyen; kendini, insanlığını kabul etmeyi ve hakikate teslim olmayı hedefleyenlere kılavuzluk ediyor.

Duygu, düşünce ve bedenimizdeki blokajların doğru nefesle çözüleceğine işaret eden Serra Elçi: “Kim olduğunuzu hatırladığınızda kendi kaderinizi kendiniz yazmaya başlayacaksınız.” diyor.

Paylaş