Perşembe, Eylül 21

“Art With Me Türkiye” 23,24,25 Haziran 2023 Tarihlerinde Before Sunset Beach’de Gerçekleşecek.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

İlham dolu anları paylaşan uluslararası bir festival olan “Art With Me” Tulum ve Miami’den sonra ilk defa Before Sunset Beach ev sahipliğinde Türkiyeye geliyor. Sanat, dans, müzik, bütünsel sağlık, gastronomi gibi alanların yer aldığı uluslararası bir deneyim festivali, “Art With Me Türkiye” 23,24,25 Haziran 2023 tarihlerinde Çeşme’de Before Sunset Beach’de gerçekleşecek.

Türkiye’den ve dünyadan alanında uzman, uluslararası ve yerli bir çok sanatçının, eğitmenin, müzisyenin ağırlanacağı ve bir çok yerli&yabancı misafirin ziyaret edeceği festival; Art With Me, Eat With Me, Dance With Me, Care With Me ve Breathe With Me olmak üzere beş farklı alanda katılımcılara deneyim yaşatacak.

“Art With Me” Festivali, çeşitli sanat formlarının bir araya geldiği ve etkileşimli bir deneyim sunan çok disiplinli bir etkinliktir. Müzik, dans, resim, heykel, performans sanatları, fotoğrafçılık, video sanatı ve moda gibi tüm sanat türlerini içeren bu festival, katılımcılara çeşitli sanatçıların çalışmalarını deneyimleme, etkileşime geçme ve lokal & küresel sanat topluluklarıyla bağlantı kurma fırsatını sunuyor.

Hayal gücünün özgürleştiği ve değişimin mümkün olduğu bir ortamın oluşturulmasıyla, katılımcıların içindeki ışığı ortaya çıkarmayı amaçlayan festival üç tam gün ve üç gece sürecek ve festival kapsamında çeşitli sanat etkinlikleri, sergiler, atölye çalışmaları, konserler, performanslar ve konuşmalar yer alacaktır. Ayrıca festival süresince sürdürülebirlik, çevresel farkındalık ve toplumsal sorumluluk gibi temalar da vurgulanacaktır.

 

Festival programı ve daha fazla bilgi için;

 

Before Sunset Beach

 

https://www.instagram.com/beforesunsetbeach/

 

https://turkiye.artwithme.org

Paylaş