Perşembe, Kasım 30

ORGANICS by Red Bull: Talent District ile disiplinler arası buluşmalar 15-16 Ocak’ta Nef Bebeköy’de

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Türkiye’nin ilk organik içerikli gazlı içecek serisi ORGANICS by Red Bull, birbirinden farklı yetenekleri bir araya getirmeyi sürdürüyor. 10 Ocak’ta başlayan ve tüm hızıyla devam eden ORGANICS by Red Bull: Talent District, 15-16 Ocak tarihlerinde multidisipliner sanatçıların gün boyu sürecek sanat, moda, fotoğraf, tasarım, müzik ve gastronomiyi odağına alan sohbet, deneyim ve atölye çalışmaları ile Nef Bebeköy’de olacak.

Katılımcılarını heykel, baskı, fotoğraf, video, sanal gerçeklik, multimedya sanatçılarının dijital eserlerinden oluşan, disiplinler arası bir buluşmaya davet eden ORGANICS by Red Bull: Talent District 15-16 Ocak tarihlerinde gün boyu Nef Bebeköy’de deneyimlenebilecek. Hafta sonuna yayılan ve gün boyu sürecek etkinlikler kapsamında, moderatörlüğünü Barış Çakmakçı’nın üstleneceği ve Niyazi Erdoğan, Zeynep Tosun ve Gökay Gündoğdu’nun moda, Dilan Bozyel, Ekin Özbiçer ve Dinçer İşgel’in fotoğraf, Seda Erciyes’in müzik, Seda Gazioğlu ve Gönül Nuhoğlu’nun multimedia, Studio Mercado’dan Tuna Mert ve Aslı Abbasoğlu’nun ise tasarım alanında deneyimlerini paylaşacağı paneller de Nef Bebeköy’de katılımcılara açık olacak.

Nef Bebeköy’de 2 gün boyunca gerçekleştirilecek sanat, moda, fotoğraf, tasarım, müzik ve gastronomi odaklı ORGANICS by Red Bull: Talent District’in atölye çalışmalarıyla ise katılımcılar pek çok farklı alandaki deneyimi, konunun uzmanları ile hayata geçirme fırsatı yakalayacak. Gönül Nuhoğlu ile üç boyutlu rüzgâr gülü yapma, Sebahat Karcı ile kağıt bitki, Eda Zamanpur ile suluboya teknikleri, Ekin Anıl ile tek çizgi sanatı olarak portreler, Sanki Atölye ile vegan yaşam ve punch atölyeleri tüm deneyimlemek isteyenlerin katılımına açık olacak ve el emeği üretimler üzerine yoğunlaşacak.

ORGANICS by Red Bull; %100 doğal kaynaklardan elde edilen içerikleri dikkat çekici lezzetlerle harmanladığı Simply Cola, Tonic Water, Bitter Lemon, Ginger Ale ve Viva Mate çeşitleriyle, hayatın tadını olması gerektiği gibi çıkarmayı sevenlerle buluşmaya devam ediyor. Organik ve alkolsüz ORGANICS by Red Bull ürünleriyle ilgili detaylı bilgi edinmek isteyenler, organicsbyredbull.com sitesini ziyaret edebilir ya da ORGANICS By Red Bull Türkiye Instagram hesabını takip edebilir.

Paylaş