Çarşamba, Eylül 27

2019 Pirelli Takvimi “Dreaming” Tanıtıldı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ünlü fotoğrafçı Albert Watson tarafından Nisan ayında Miami ve New York’ta çekilen 46’ncı baskısı olan “Dreaming” 2019 Pirelli Takvimi, tanıtıldı.

Takvimde, 40 çekimden oluşan bir akışta Gigi Hadid ile Alexander Wang, Julia Garner, Misty Copeland ile Calvin Royal III ve Laetitia Casta ile Sergei Polunin tarafından canlandırılan karakterlerin öyküleri yer alıyor. Renkli ve siyah beyaz fotoğraflar, Albert Watson’un film sanatına duyduğu tutkudan alınan ilhamla sinematik 16:9 formatında çekildi.

Watson, dört kadının her birinin geleceğe odaklandığını ve “kendi bireyselliğine, hayatta belirgin bir amacına ve kendine has bir iş yapış biçimine sahip olduğunu” söyledi.

Karakterlerin umutlarına ve geleceği nasıl düşlediklerine odaklanan 2019 Pirelli Takvimi’nde, aktris Julia Garner’ı botanik fotoğrafçısı. Model Astrid Eika’yı model, aktris ve model Laetitia Casta’yı ressam, profesyonel dansçı Sergei Polunin’i ressamın sevgilisi. Balerin Misty Copeland’ı dansçı, profesyonel dansçı Calvin Royal III’i dansçının partneri. Model Gigi Hadid’i sosyetik zengin ve tasarımcı Alexander Wang’i onun sırdaşı olarak görüyoruz.

 

 

Paylaş