Çarşamba, Eylül 27

Garou Yeniden İstanbul’da!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dünyaca ünlü “Notre Dame de Paris” müzikalinde Quasimodo’yu başarıyla yorumlayan Garou, 29 Şubat’ta Volkswagen Arena’da hayranlarıyla buluşacak. Sanatçı konserinde “Belle”, “Gitan”, “Sous le vent” ve “Seul” gibi sevilen şarkılarını seslendirecek. 90’ların ortasından bugüne, kariyerinde tam 20 yılı geride bırakan, Fransa, Belçika, İsviçre, Kanada, ABD, İngiltere, Tahiti, Lübnan, Romanya, Polonya, Rusya, Belarus, Azerbaycan, Ukrayna ve daha onlarca ülkede, dünyanın dört bir yanında konserler veren Garou’nun muhteşem performansına Türkiye’de tanık olacağız.

Besteci kimliğinin yanında müzisyen kimliğiyle de başarı kazanan Garou, Altın Plak, World Music Awards ve Le Félix – Révélation au Québec’in de aralarında yer aldığı onlarca ödülün sahibi olmuştur.

Notre Dame de Paris müzikalinin yazarı, ünlü şair ve yapımcı Luc Plamondon’un, Montreal’de bir barda elinde gitarıyla şarkı söyleyen Garou’ya rastlaması sanatçının bir anda bütün kariyerini değiştirmiş, onu hayran kitlesiyle buluşturacak Quasimodo rolünü alarak, muhteşem performansı ve meşhur ‘Belle’ yorumu ile dünya çapında üne kavuşturmuştur.

 

 

Paylaş