Perşembe, Haziran 8

Volkswagen Arena Birbirinden Keyifli Etkinliklere Ev Sahipliği Yapacak!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hayranları tarafından modern çağın ozanı olarak nitelendirilen ve dinleyicilerine makam müziği ve Anadolu halk ezgilerinin synth ve urban pop ile harmanlandığı etkileyici bir müzik yelpazesi sunan Mabel Matiz, 17 Şubat Cuma akşamı Volkswagen Arena’nın gerçek üstü atmosferinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Türk-Pop müziğinin en etkili ve üretken müzisyenlerinden olan Mabel Matiz, son olarak Mert Demir ile çıkardığı synth pop türündeki ritmik parçaları “Antidepresan” ile ‘1 günde en çok dinlenen şarkı’ olarak Spotify Türkiye rekorunu kırdı. Atlantis yapım organizasyonuyla Volkswagen Arena’nın gerçek üstü atmosferinde gerçekleşecek Mabel Matiz’in 2023’ün ilk İstanbul konseri için yerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın. Bu özel gecenin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Solo kariyerinin başlangıcından beri güçlü sesi ve yalın ama vurucu sözleriyle dikkat çeken Melike Şahin, nam-ı diğer Diva Bebe, 10 Mart akşamı 2023’ün ilk İstanbul konseriyle Volkswagen Arena’nın sıra dışı atmosferinde dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yaz Avrupa’nın en köklü ve büyük müzik festivallerinden Roskilde’de sahne alan Şahin, yurtdışı turnelerinin yanı sıra Türkiye’deki sold out konserlerine de hız kesmeden devam ediyor. Melike Şahin’in bu unutulmayacak performansına tanık olmak için yerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın. Etkinliğin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkçe alternatif rock müziğinin MTV ödüllü öncü gruplarından maNga, Atlantis Yapım organizasyonuyla 19 Mart akşamı Volkswagen Arena’nın sıra dışı atmosferine konuk oluyor. Hayatımıza 2001 yılında birçok türü birleştirerek yarattığı yeni müzik tarzı ve Türkiye’nin ilk animasyon klibiyle giren ve sonrasında “Bir Kadın Çizeceksin” şarkısıyla alternatif müzik severlerin kalbine taht kuran maNga, Aralık 2021’de yayınladıkları beşinci stüdyo albümleri “Antroposen 001” ile de büyük beğeni topladı. maNga’nın en sevilen şarkılarından oluşan repertuvarına ve unutulmayacak sahne performansına tanık olmak için yerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın. Etkinliğin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş