Cumartesi, Haziran 3

Volkswagen Arena’da Gerçeküstü Bir Dans Gecesi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Daha önce Oscar and the Wolf, One Republic, Steve Aoki gibi isimleri ağırlayan Volkswagen Arena, Pozitif deneyimiyle Feder ve Ofenbach’ı müzikseverlerle buluşturuyor. Shazam Türkiye listesinde en çok aranan şarkı olan “Goodbye” ile uzun süre liste başı olan Feder ve DJ Mag Fransa tarafından 2017’nin en iyi genç yetenekleri arasında gösterilen Ofenbach, 17 Mart 2018 Cumartesi günü Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde performans sunacak.

Fransız DJ Hadrien Federiconi ya da bilinen adıyla Feder, Meksikalı müzik duayeni Sixto Rodriguez’in şarkılarına yaptığı düzenlemelerle dikkat çekti. Deep house, house ve hip-hop türlerinden beslenerek kendine özgü bir tarz yaratan Feder, 2016 yılında NRJ Müzik Ödülleri’nde Yılın En İyi DJ’i kategorisinde aday gösterildi. Lyse’nin vokalliğini yaptığı “Goodbye” şarkısıyla listelerde en çok aranan parça olarak Avrupa’da sesini geniş kitlelere duyurdu. Yine Lyse’nin vokalliğini üstlendiği “Lordly” ve “Blind” gibi şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Parisli iki çocukluk arkadaşı Dorian Lo ve César de Rummel’in 2014 yılında kurduğu Ofenbach, kısa sürede Fransa’dan Meksika’ya uzanan bir dinleyici kitlesi edinerek online platformlarda 130 milyon dinlenmeye ulaştı. Kariyerlerine çok sevdikleri deep house müzik türünü, yine çok sevdikleri bir başka müzik türü rock ile buluşturma amacıyla başlayan ikili, “Be Mine” ile Fransız müzik listelerinde 5 numaraya kadar yükseldi.

Paylaş