Cumartesi, Eylül 23

16.Contemporary İstanbul Turu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sanat Turu: 16.Contemporary İstanbul
Danışman: Feride Çelik
Tarih ve Yer: 10 Ekim Pazar, Tersane İstanbul
Süre: Tek Gün
Saat: 11:00 – 13.00
Ücret: 250 TL (KDV Dahil) + Bilet

Contemporary İstanbul bileti satın almak için: https://www.mobilet.com/event/contemporary-istanbul-uluslararasi-cagdas-sanat-fuari-7425-316a

Artkolik, sizleri İstanbul’un en değerli sanat etkinliklerinden biri olan Contemporary İstanbul’u birlikte gezmeye davet ediyor. Rehberimiz Feride Çelik eşliğinde gerçekleştireceğimiz, Türkiye ve dünya çağdaş sanatının en iyi örneklerini bir araya getiren Contemporary İstanbul sanat turumuz hakkında detaylı bilgi almak ve katılım için [email protected] veya 0530 366 33 83nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Feride Çelik

Lisans öğrenimini Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. Yüksek Lisansını Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünde Marcus Graf danışmanlığında tezli olarak bitirdi. Tez başlığı: “2010 İstanbul Avrupa Kültür Başkenti Kapsamında: Taşınabilir Sanat” Işık Üniversitesi Sanat Bilimi Doktora programını bitirdi. Prof. Balkan Naci İslimyeli danışmanlığında “Türk Sinemasında İç Göç Filmlerinde Birey ve Mekan Algısı (1960-2009)” başlıklı tezi yazdı.
“Deyim Sanat” galerisi’nde sanat danışmanlığı ve sergi küratörü olarak çalıştı. “Galerimiz” galerisi için de “Yenebilir Sanat” başlığı altında sanat projesi gerçekleştirdi. Halen “Galerimiz” ve başka galerilerle sanat projeleri ve sergi küratörlüğüne devam etmektedir.

Paylaş