Günnur Özsoy ‘Beyaz’Sergi Turu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sanat Turu: Pg Art Gallery / Günnur Özsoy ‘Beyaz’Sergi Turu
Danışman: Melis Terzioğlu
Tarih: 6 Kasım 2020 Cuma
Süre: Tek Gün
Saat ve Yer: 11:30, Gate 27 Yeniköy
Ücret: 250 TL (KDV Dahil)

*İptaller gezi tarihinden 1 hafta önce yapıldığı takdirde ücret iadesi yapılmaktadır. Gezi tarihinde ve öncesinde yapılan iptal durumlarında iade yapılamamaktadır.

Artkolik sizleri sanatçı Günnur Özsoy’un son sergisi “Beyaz”a davet ediyor. İstanbul’da pek de alışık olmadığımız bir biçimde tümüyle dış mekanda gerçekleşen sergi Gate 27 adlı Yeniköy’deki yeni mekanının bahçesinde gerçekleşiyor. Sadece randevu ile ziyaret edilebilen bu çok özel sergiyi sanatçı ile beraber gezme ve ondan birebir dinleme fırsatı için sizlerle buluşmayı umuyoruz.

Turumuz hakkında detaylı bilgi almak ve katılım için [email protected] veya 0530 366 33 83 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sanatçının esasen galeri için tasarlamaya başladığı sergi, pandemiye dair gerekli tüm önlemler de göz önünde bulundurularak kurucusu Melisa Tapan’ın Gate 27 adlı Yeniköy’deki yeni mekanının bahçesinde gerçekleşiyor.
Sanatçının üretiminin organik yapısı ve mevcut kurumsal düzenin sınırlarını aşıp özgürleşmeyi öngören kavramsal içeriği de adeta kendiliğinden açık alana yönlenmesine yardımcı oluyor. Özsoy’un bu sergi için ürettiği beyaz amorf nesneleri İstanbul boğazının kuzey tepelerindeki bu ekolojik parkta sergilemek istemesi yapıtlarının temelindeki doğaya ilişkin biçimlerin kendi özgün alanında var olmasını sağlıyor.

 

Paylaş