Perşembe, Eylül 28

Elektronik Müziğin Nabzını Tutan M Music Presents İlk Defa İstanbul’da

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Elektronik müziğin yeni seslerini ve bu sesleri yenilikçi bakış açılarıyla tekrar yorumlayan müzisyenleri bir araya getiren M Music Presents, dopdolu bir etkinlik programıyla sanatseverlere başta müzik olmak üzere sanatın farklı alanlarına keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. 28 Nisan’a kadar devam edecek olan M Music Presents etkinlikleri İstanbul’un popüler adresleri olan Klein, Arkaoda, RX, Module, Mentha, Analog Kültür, Babajim ve Mecra gibi çeşitli mekanlarda sanatseverlerle buluşuyor.

M Music Presents kapsamında Rebolledo, Superpitcher, Terr, Fantastic Twins, Frankey & Sandrino, Sasse, ORDA, Terranova, ANII gibi isimlerin yanı sıra Amsterdam ve Berlin şovlarıyla adlarını tüm dünyanın duyduğu Mind Against performansları izleyicilerle buluşacak. Avrupa’nın ses getiren saygın plak şirketlerinden Kompakt, Hippie Dance ve Mood Music sahneleri festivalde yerini alırken; tekno efsanesi Danny Daze, eklektik ve bir o kadar eğlenceli setleriyle tanılan Man Power gibi birbirinden değerli isimler bu sahnelerde olacak.

d.r.u.s.h.

Ülkemizin yetiştirdiği ve son yılların en iyi müzik projeleri arasında gösterilen, Burning Man ve Chill Out gibi global müzik festivallerinde de performans sergilemiş Oceanvs Orientalis, yerli ve yabancı elektronik sahnede saygın bir yer edinen Men With A Plan, Mind Shifter’ın podcastlerinden türettiği Space Cast, son dönemin dikkat çeken isimlerinden Non Square ve daha fazlasıyla kırka yakın isim dinleyicilerle buluşacak.

Paylaş