Perşembe, Mart 30

Akaretler’de Gerçekleşecek [email protected], 2 Kasım’da Kapılarını Yeniden Açıyor!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bilgili Holding ev sahipliğinde, İstanbul’un en önemli kent yaşam ve kültür sanat destinasyonlarından olan Akaretler’de gerçekleşecek [email protected]Akaretler, 2 Kasım’da kapılarını yeniden açıyor! Dünyanın en büyük varlık yöneticisi UBS ana sponsorluğunda yeniden gerçekleşecek [email protected]’in 7. Edisyonu, 13 Kasım’a kadar izleyiciler ile buluşacak. Bilgili Sanat ve Sabiha Kurtulmuş’un organize ettiği bu yeni edisyonda da farklı disiplinlerden pek çok özgün ve yeni eser sunulacak.

[email protected]bir kez daha 2-13 Kasım tarihleri arasında dünyanın en havalı caddeleri listesine Türkiye’den tek giren Akaretler’in benzersiz atmosferinde sunulacak. Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen galerilerinin bir çoğunun yeniden yer alacağı [email protected], sanatçıları ve izleyicileri biraraya getirerek sanatı erişilebilir kılmayı hedef alıyor.   Çeşitli galeriler, koleksiyoner sergileri ve bağımsız sanatçıların eşsiz eserlerini ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunacak Artweeks @ Akaretler’in 7. edisyonu Akaretler Sıraevler 15-17-19-37-39-55-57 numaralı binalar ile rezidans alanlarında gerçekleşecek.

HyperFocal: 0

Sanat alanında fuar dışı bir yaklaşım ile organize edilen [email protected]; 30 Mart-10 Nisan 2022 tarihleri arasında 6.Edisyonunu da başarı ile tamamlamıştı. Sanat dolu 12 günde 100’den fazla sanatçıyı, 16 çağdaş sanat galerisini, 2 solo sergiyi ve 2 koleksiyoner seçkisini 110 bin gibi rekor bir ziyaretçi ile buluşturarak sanat dünyasına yeniden bir ivme kazandıran İstanbul’un bu keyifli sanat etkinliği 7.Edisyonu ile yeniden uluslararası sanat galerilerine, koleksiyoner sergilerine ve solo show’lara ev sahipliği yaparak sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Paylaş