Perşembe, Eylül 28

Artopol KapıIarını Açıyor!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sanat eserlerini mercek altına alacağımız, özel çalışmaların sergilendiği Artopol Sanat Galerisi, 11 Mart Salı günü 42 Maslak Shopping Mall’da “Union by Artopol” ve “Yiğit Yazıcı Workshop” grup sergisiyle açılıyor.

Artopol’ün amacı, doğru sanat eserinin doğru fiyatla alıcısına ulaşması. Bu kapsamda Artopol, sanat eseri alımında tüm kredi kartlarına vadesiz taksit imkânları sağlayan tek galeri olma özelliğini taşıyor. 42 Maslak Shopping Mall, Pınar Türker Uygun’un yirmi yılı aşkın deneyimleri üzerine kurduğu, kurumsal sanat platformu Artopol Sanat Eserleri Tic. A.Ş.’yi bünyesine katarak, farklı ve yepyeni bir oluşum olan Artopol, “Union by Artopol” ve “Yiğit Yazıcı Workshop” grup sergisiyle sanat piyasasına merhaba diyecek.

Nihan Yardımcı Çetinkaya, Soyut Kompozisyon

Galeri, Nilay Özenbay, Nihan Yardımcı Çetinkaya ve Burcu Bulak’ın son dönem eserlerine yer veriyor. Bünyesinde her bütçeye ve her zevke uygun eserler yer alıyor. Türkiye ve uluslararası sanat piyasasında kabul görmüş seçkin sanat eserleri, farklı tekniklerle yapılmış tablolar, edisyonlu sınırlı baskılar, heykeller ve dijital sanat eserlerinden oluşuyor.

 

Paylaş