Aynalar “İzini Bırak” Sergisi ile Boyner Cadde’de Sanat Eserine Dönüştü.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sanatın ve hayal gücünün bin bir yansımasını mağazalarında sergileyen Boyner, edding kalemleri iş birliği ile sanata ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Boyner, hayatı dolu dolu yaşamaya dair gençlere ilham vermek üzere çıktığı yolda, sanatçıların boy aynaları üzerine resmettiği eserlerden oluşan “İzini Bırak” sergisini Boyner Cadde’de ziyaretçilerle buluşturuyor.

İçinde sanatın farklı disiplinlerini barındıran Boyner Cadde, yeni bir sanat projesine ev sahipliği yapıyor. Genç sanatçılara ilham vermek ve umut olmak amacıyla edding iş birliğinde hayata geçen “İzini Bırak” adlı sergi, hayal gücünün sınırlarını aşarak gençlere cesaret vermeyi hedefliyor. Sergide, farklı ekollerden 12 sanatçının edding kalemleri ile ayna üzerine çizim yaparak tasarlanmış eserleri yer alıyor.  

Birbirinden değerli 12 sanatçının hayatı aşkla, cesaretle, neşeyle, sevgiyle, tutkuyla, umutla, güvenle, hareketle, yaratıcılıkla, yeni adımlarla, doğayla ve hafiflikle yaşamaya dair boy aynalarına edding kalemleri ile resmettikleri eserlerden oluşan “İzini Bırak” adlı sergi Boyner Cadde’de sanat sever gençlere yaratıcı bir ilham kaynağı sunuyor. 

Bu özel sergi için yaratıcılığını harekete geçiren sanatçılar; Aslı Şarman, Burak Beceren, Burak Tozkoparan, Cins @Cins3000, Deniz Salaçin Erciyas, Ekin Anıl, Erin İlkcan Aslan, Gökçe İrten, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Küntay Tarık Evren, Murat Kalkavan ve Pınar Birim’in edding kalemleriyle çizim yaptığı aynalar Boyner Cadde’de sanata yeni bir soluk getiriyor. “İzini Bırak” sergisi, aynı zamanda kalemin yalnızca kâğıdı değil hayal gücünün ulaştığı her yüzeyi sanatla ve duyguyla buluşturabileceğini keyifli bir yolla gösteriyor. 

Paylaş