Perşembe, Eylül 21

Dünyaca Ünlü Sanat Galerisi Perrotin Bodrum’da !

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dünyaca ünlü sanat galerisi Perrotin, Bodrum Loft ev sahipliğindeki ‘French Delights’ sergisiyle sanatseverlerin karşısına çıkıyor.

Fransa merkezli dünyaca ünlü sanat galerisi Perrotin Gallery, bu yaz Bodrum Loft işbirliğiyle “French Delights” sergisini sanatseverlerle buluşturacak. Serginin açılışı 1 Temmuz 2023 Cumartesi günü saat 18:00’de gerçekleşecek.Serginin küratörlüğünü Artsa Danışmanlık üstlenirken, sergide yer alacak 12 sanatçının 18 farklı eseri sanatseverlere Bodrum Loft’un modern mimarisi ve eşsiz atmosferinde uluslararası sanatçıların farklı bakış açılarını, yaratıcı yaklaşımlarını ve tekniklerini keşfetme fırsatı sunacak.

Bodrum Loft, bu yaz sadece eşsiz bir tatil deneyimi sunmakla kalmayacak, aynı zamanda sanatseverlere dünya standartlarında bir sanat deneyimi sunacak.

Tatil cenneti Bodrum’un Demirbükü Koyu’nda yer alan Bodrum Loft, doğaya saygılı modern mimarisi, eşsiz atmosferi ve marka restoranlarıyla Bodrum’un vazgeçilmez mekânları arasında yer alıyor. Açıldığı yıldan bu yana çeşitli sanat etkinliklerine de kapılarını açan, geçen yıl Almanya merkezli KÖNİG Galerie ile Bodrum’un sanat alanındaki adımlarına katkı yapan Bodrum Loft, bu yıl dünyaca ünlü bir başka galerinin sergisine ev sahipliği yapacak.

Fransa merkezli Perrotin Gallery ile Bodrum Loft işbirliğiyle hayata geçirilecek “French Delights” sergisi, 1 Temmuz 2023 Cumartesi günü kapılarını açacak ve yaz sonuna kadar ziyaret edilebilecek. Sergi, sanat ve tatil tutkunlarını bir araya getirerek, doğanın içinde sanat keşfi ile farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

12 SANATÇININ 18 FARKLI ESERİ BULUNACAK

Perrotin Gallery ve Bodrum Loft işbirliğiyle düzenlenen “French Delights” sergisi Bodrum’un lüks tatil turizmi ile dünyada sürekli olarak artış kaydeden marka değerine sanat alanında da önemli bir katkı sağlayacak.

Küratörlüğünü Artsa Danışmanlık’ın kurucusu Selcan Atılgan’ın üstlendiği sergide 12 sanatçının 18 farklı eseri yer alacak. Sergi, izleyicilere hem yerel hem de uluslararası sanatçıların farklı bakış açılarını, yaratıcı yaklaşımlarını ve tekniklerini keşfetme fırsatı sunacak.

Sergi hakkında bilgi veren Selcan Atılgan, “Bu sergi için, ziyaretçilere heykellerin yaratıldığı farklı yolları ve eserleri sergilemenin ve eserlerle etkileşim kurmanın farklı yollarını anlamaları için bir şans sunarak hayal güçlerini yakalamak istedim. Perrotin ve Bodrum Loft’u bir araya getirmek ekibimiz için bir onur” ifadelerini kullandı.

Paylaş