Perşembe, Kasım 30

Laure Fagnart İle Mona Lisa’nın Sırları

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Leonardo Da Vinci eserleri konusunda dünyada öne çıkan isimlerden Laure Fagnart, “Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da” sergisi kapsamında, sanat tarihinin en gizemli kadını Mona Lisa’nın bilinmeyenlerini paylaşacağı özel bir söyleşi için, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde UNIQ Hall Lounge’ta olacak.
Açıldığı günden bu yana sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Turkmall ev sahipliğinde UNIQ Müze’de sergilenmekte olan dünyanın en kapsamlı Da Vinci sergisi “Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da” dünyaca ünlü misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Da Vinci ve eserleri konusunda alanında en yetkin kişisi olarak gösterilen Laure Fagnart, 8 Mart’ta UNIQ Hall Lounge’ta eserlerle ilgili bilinmeyen detayların açıklanacağı çok özel bir söyleşide meraklılarıyla bir araya geliyor.
Leonardo Da Vinci tabloları üzerine Roma’da bir kitap da yayımlayan Fagnart; “Mona Lisa” ve “Son Akşam Yemeği” eserleri hakkında daha önce hiç duyulmayan ayrıntıları aktaracağı bu seminerle merak edilen soruları da yanıtlayacak.
Bu heyecan verici seminerle ilgili ayrıntılı bilgiye www.uniqistanbul.com adresinden; biletlere ise www.biletix.com adresinden ulaşılabiliyor. Nisan ayı ortasına kadar sürecek olan Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da” sergisi Pazartesi günleri 12:00 – 18:00; hafta içi diğer günler 10:00 – 18:00; Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 – 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.
Paylaş