Çarşamba, Eylül 27

Mutluluğun Renkleri Saint Benoît La Galerie’de

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Saint Benoît Fransız Lisesi La Galerie’de, 05 Ocak 2018 Cuma günü, Nazan Pauwels, Sevinç Lüleci ve Yasemin Zanbak koordinatörlüğünde “Mezunlarımız Hazinelerimiz” projesinin ikincisi olan “Mutluluğun Renkleri” karma sergisinin açılışı gerçekleşecektir.

“Mezunlarımız Hazinelerimiz” projesinin ikincisi olan “Mutluluğun Renkleri” adlı sergi Saint Benoît Lisesi Galeri’de gerçekleşecektir. Nisan 2016 yılında düzenlenen ve projenin birinci ayağı olan “Mezunlarımız Hazinelerimiz” adlı sergi de yoğun ilgi görmüştü.

Bu kez, “Mutluluğun Renkleri” adlı sergide, resim, seramik, fotoğraf gibi sanatın farklı alanlarında değerli çalışmalara imza atan, Türkiye’den ve dünyadan 60 kadar sanatçı eserleriyle yer alacaklar. Bedri Rahmi Eyüboğlu, Süleyman Saim Tekcan, Dr. Julianna Illes Major, Prof. Melihat Tüzün, Merih Akoğul, Prof.Dr.Mehmet Ömür eserleriyle sergide yer alacak sanatçılardan bazılarıdır.

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen bu sanatçılar, coşkularını, sevinçlerini, hayallerini, hüzünlerini, kısacası tüm duygularını rengarenk eserlere dökerek ”Mutluluğun Renkleri” sergisini oluşturacaklardır.

Paylaş