The Stay, Blackdove’un Türkiye’deki İlk sergisine Ev Sahipliği Yapıyor.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dijital tuval tasarımı alanında global Amerika merkezli dijital sanat platformu olan Blackdove, Türkiye’deki ilk sergisini The Stay’in sanat ve tasarım odaklı oteli The Stay Boulevard Nişantaşı’nda açtı.

The Stay Boulevard Nişantaşı, dünyada dijital sanat ve sanat teknolojileri denilince akla gelen ilk marka olan Blackdove’un Türkiye’deki ilk sergisiyle sanat severleri buluşturuyor. Dünyaca ünlü yeni medya sanatçıların eserlerini Blackdove ekranlarında buluşturan sergi 3 ay boyunca ziyaret edilebilecek. Sergide, Lorem (Lukas Bruhn), Selay Karasu, Kaya Hacaloğlu, Ecem Dilan Köse, OZ (Ozan Özçelik) ve Maxim Zhestkov gibi dünyaca ünlü dijital sanatçıların 18 eseri dijital tuvallerde görüntüleniyor. Dijital sanat eserlerinin tüm renkleri, canlılığı ve büyüleyiciliğiyle yansıdığı premium dijital platformu, Blackdove, bu sergiyle ilk defa Türk sanat severlerle Blackdove’un tüm ayrıcalıklarını tanıştırma hedefiyle çıktıkları yolculuğa güçlü bir başlangıç yapıyor.

Dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini buluşturan özel sergi, otelin sergileme alanında Ocak sonuna kadar ziyaret edilebilecek.

 

 

Paylaş