Bir Netflix Filmi: Bright

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Netflix’in 22 Aralık Cuma günü gösterime girecek yeni filmi Bright’ın Avrupa galası geçtiğimiz günlerde Londra’daki Southbank’ta gerçekleşti. Geceye başrol oyuncuları Will Smith, Joel Edgerton ve Noomi Rapace’in yanı sıra, filmin yönetmeni David Ayer ve yapımcılar Bryan Unkeless ve Eric Newman da katıldı.
Başrollerini Will Smith ve Joel Edgerton’un paylaştığı, “Suicide Squad” ve “End of Watch” filmlerinin yönetmeni David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği Netflix’in 2017’deki en iddialı film projelerinden Bright’tan son fragman paylaşıldı. Film, Los Angeles Polis Birimi’nde görev yapan iki polis memuru Smith (Officer Ward) ve Edgerton’un (Officer Jakoby) yaşadıkları fantastik dünyayı korumak için orklar, periler ve Noomi Rapace (Leila) tarafından canlandıran sarışın bomba bir elfle olan savaşını konu alıyor. Aykırı ikili şiddet ve karanlık güçlerle dolu Los Angeles sokaklarını güvenli hale getirmek için zamanla yarışıyorlar.
“Suicide Squad” ve “End of Watch” filmlerinin yönetmeni ve “Training Day” filminin yazarı David Ayer’ın yönetmenliğini üstlendiği aksiyon-gerilim filminde, farklı geçmişlere sahip iki polisin hikayesi anlatılıyor. Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton) rutin bir gece devriyesine çıktıklarında bildikleri dünyanın geleceği, bir günde tamamen değişiyor. Hem kendi kişisel farklılıklarıyla hem de düşmanlarıyla savaşan ikili, genç bir elf kadını ve yanlış ellere düşerse her şeyi yok edebilecek ve unutulduğu düşünülen kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmak zorunda.
Paylaş