Perşembe, Eylül 21

İstanbul’da Açık Hava Sineması !

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

THE ROOF AT THE RITZ- CARLTON, ISTANBUL İLE AÇIK HAVADA SİNEMA SEÇKİSİ

Sinema dünyasının öne çıkan yapımları The Roof at The Ritz -Carlton, Istanbul’un eşsiz manzarası farkıyla sinemaseverlerle buluşuyor. Şehrin en özgün lokasyonunda DJ performansı sonrasında gösterilecek film seçkisi keyifli yaz akşamlarına imzasını atmaya hazırlanıyor. 

 

The Ritz -Carlton, Istanbul’un yaz ambiyanslı terası The Roof’ta sinema günleri başlıyor. İki haftada bir salı günleri The Roof’ta gerçekleşecek açık hava sineması gösterimi, saat 21:00’da başlıyor. Biletin yanına popcorn ikramı yapılan seçkide gösterilecek; Whiplash, The Menu, Bohemian Rhapsody, Amsterdam, Once Upon a Time in Hollywood, Another Round filmlerinin biletlerine mobilet.com üzerinden ulaşmak mümkün.

13 Ağustos’ta Whiplash 

Damien Chazelle’in geniş çevrelere ismini duyuran filmi Whiplash, 13 Ağustos Salı günü The Ritz-Carlton, Istanbul terasında açık hava sinemasında gösteriliyor. J.K. Simmons’a Oscar kazandıran film, Damien Chazelle’in bir caz topluluğundaki ilk gününün senaryoya dönüştürülmüş halini beyazperdeye yansıtıyor. Film, caz okulu öğrencisi bir baterist gencin sert ve şiddete meyilli hocasıyla arasında yaşananlara odaklanıyor.

The Menu 27 Haziran’da The Roof’ta

Yönetmenlik koltuğunda Mark Mylod’un oturduğu kara komedi ve gerilimi birleştiren filmi The Menu, 27 Haziran Salı günü The Roof’ta. Başrollerinde Ralph Fiennes, Nicholas Hoult ve Anya Taylor-Joy’un yer aldığı film, dünyaca ünlü bir şefin özel menüsünü tatmak üzere uzak ve ıssız bir adaya seyahat eden genç çiftin hikâyesini aktarıyor.

11 Temmuz’da Bohemian Rhapsody

Rami Malek’in muhteşem bir performansla başrolde olduğu film, dünyaca ünlü Queen grubunun solisti Freddie Mercury’nin hayatını gözler önüne seriyor. Fantastik bir yolculuğu müzikal bir üslupla anlatan film, 11 Temmuz Salı günü The Roof açık hava sinemasında.

Amsterdam 25 Temmuz’da Açık Hava Sinemasında

David O. Russell tarafından yazılan ve yönetilen bir dönem filmi olan Amsterdam, 1930’larda bir cinayetin zanlısı olan üç arkadaşın entrikalı hikayesini anlatıyor. Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington gibi isimlerin başrolünde yer aldığı film, 25 Temmuz’da The Roof’ta gösteriliyor.

8 Ağustos’ta Once Upon a Time in Hollywood

Usta yönetmen Quentin Tarantino’nun senaristliğini ve yönetmenliğini gerçekleştirdiği One Upon a Time in Hollywood filmi, 8 Ağustos Salı günü The Roof sinema perdesinde. Brad Pitt’e En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscarı’nı kazandıran yapımda; Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Al Pacino ve daha pek çok yıldız isim yer alıyor.

Another Round 22 Ağustos Tarihinde The Roof’ta

Ödüllü film Another Round, okudukları makale sonucunda az miktarda alkol tüketimini günlük hayatlarına entegre eden 4 lise öğretmeninin çarpıcı hikayesini anlatıyor. Film The Ritz-Carlton, Istanbul’da gerçekleşen açık hava sineması etkinliklerinin kapanış filmi olarak izleyiciyle buluşuyor.

Paylaş