Perşembe, Kasım 30

Kültür ve Sanatın Kalbi Bu Yaz Yeniden Beykoz Kundura’da Atıyor!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

aradan sonra takipçileriyle ilk defa buluşacak olmanın heyecanını yaşayan Beykoz Kundura, yaz aylarını şehirde geçirenler için büyülü atmosferinde
müzik ve sinema şöleni sunuyor.
Bir Yaz Gecesi Sahnesi çatısı altında ​elektronik, world, funk, indie, pop ve rock müziğin en heyecan verici notalarını bir araya getiren ​Beykoz Kundura​, ilk konser etkinliğini gerçekleştireceği ​25 – 26 Temmuz tarihinden ​Eylül ayının sonuna kadar ​Boğaz kenarındaki açık alanında sanatseverlerle buluşuyor. Beykoz Kundura, açık hava konser programının yanı sıra ​7 – 28 Ağustos 2020 ​tarihleri arasında ​Kundura Sinema ve MUBI Türkiye iş birliği ile gerçekleştireceği Bir Yaz Gecesi Sineması açık hava film gösterimleri ile karantinada geçen günlerin ardından, yaz aylarının heyecanla beklenen sanat duraklarından biri olmaya hazırlanıyor.

25 – 26 Temmuz 2020
Bir Yaz Gecesi Sahnesi’nin İlk Konukları*
Beykoz Kundura, Bir Yaz Gecesi Sahnesi​’nin açılışını yeni nesil Türkçe müziğin en beğenilen isimleri ​Chico, Hedonutopia, The Kites ve Undomondo ​ile ​25 Temmuz, Cumartesi günü yapıyor. Sahne programının ​26 Temmuz, Pazar günü gerçekleşecek ikinci gününde ise melodik tekno tarzda çalan ​DJ Büber​, groove, house ve caz notalarını DJ kabininde bir araya getiren ​Tolga Duyan feat. Bulut Adalı Seçkin ​ve başarılı trompetçi ​Barış Demirel – Barıştık Mı? ​canlı performansı yer alıyor.

 

Ağustos ayında temposunu hiç kaybetmeden devam edecek olan Bir Yaz Gecesi Sahnesi’de Çağrı Sertel​’in yeni projesi ​Multiverse ilk kez Beykoz Kundura’da canlı dinlenebilecek. Islandman​, ​Lalalar gibi müzik sahnesinin önemli isimlerinin yer alacağı Ağustos-Eylül ayı programında heyecan verici bir çok yeni isim önümüzdeki günlerde açıklanacak. Konser programı, bilet seçenekleri ve Beykoz Kundura’nın etkinlik günleri misafirleri için özel olarak organize ettiği tekne ulaşımı hakkında bilgi ​www.beykozkundura.com adresinde bulunabilir**.
Bir Yaz Gecesi Sineması: Yaz Aylarının Beklenen Etkinliği Bu Sene MUBI Türkiye İş Birliği İle Heyecanı İkiye Katlıyor
Beykoz Kundura’da yaz aylarının habercisi olan, 2017 yılından beri sinemaseverlerin yakından takip ettiği ​Bir Yaz Gecesi Sineması ​bu sene yeni bir iş birliğine imza atıyor. MUBI Türkiye​’nin hazırladığı özel gösterim programı ​7 – 28 Ağustos 202​0 tarihleri arasında izleyicileriyle buluşacak. ​Eşsiz konumuyla izleyicilerini bu yaz da büyülemeye ve filmlerin renkli dünyasına yolculuğa çıkarmaya hazırlanan Kundura Sinema’nın program ve ulaşım detayları çok yakında ​www.beykozkundura.com​ adresinde açıklanacak.

Salgın kapsamında aldığı en üst standartlarda tedbirlerle hazırlıklarını tamamlayan Beykoz Kundura, açık hava etkinlik alanı için alınan özel önlemlerin yanı sıra, restoran ve kafelerinin oturma planlarını sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeniden düzenleyerek, misafirlerini tedarikten servise tüm aşamalarda hijyen kurallarını en üst seviyede tutarak karşılamayı amaçlıyor. Beykoz Kundura’nın beğeni toplayan sağlık önlemleri videosu ve detaylı bilgi için bu link ​ziyaret edilebilir.

 

 

Paylaş