Kişisel Gelişim Uzmanı Serra Elçi ile Nefesin Mucizesi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Seminer: Kişisel Gelişim Uzmanı Serra Elçi ile Nefesin Mucizesi
Konuşmacı: Serra Elçi
Tarih: 12 Kasım 2019 / Salı
Saat: 11.00
Ücret: 350 TL (KDV Dahil)

Detaylı bilgi ve katılım için [email protected] veya 0212 257 1000 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Uzmanı Serra Elçi ile gerçekleştireceğimiz seminerde; doğal nefesin ne olduğunu, hayatımızdaki önemini ve rolünü, limitleyici nefes alışkanlıklarının bize neler yaptığını konuşacağız. Sizleri de Nefesin Mucizesini keşfetmeye bekliyoruz.

Nefes her şeydir. Nefes durursa hayat durur. Nefesin yaşamımız için ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Araştırmalara göre günde 23 bin kez nefes alıp veriyoruz. Yaşamımız boyunca milyarlarca kez tekrarladığımız bu eylemi ne kadar doğru yapıyoruz ? Peki nefesin fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal etkilerini biliyor muyuz? İnsanların %90’ı yanlış nefes alıyor. Bazı duygularda kalmak, bazılarından ise kaçmak için aslen doğal olan nefesimize müdahale ediyoruz. Yaptığımız bu sık müdahalelerle önce fonksiyonel olmayan limitleyici nefes alışkanlıkları ediniyor ardından da bu konuda bir alışkanlık geliştiriyoruz. Evet, ne yazık ki çoğumuz doğal nefes almayı unutmuş durumdayız.

Kişisel Gelişim Uzmanı Serra Elçi’ye göre nasıl nefes aldığımız hayatımızın tümünü etkiliyor. Nasıl düşünüyorsak öyle nefes alıp, nasıl nefes alıyorsak öyle yaşıyoruz. Bu nedenle kişilerin hem düşünce kalıplarıyla hem de limitleyici nefes alışkanlıkları üzerinde çalışılması gerekiyor.

 

Serra Elçi

Kişisel Gelişim Uzmanı Serra Elçi, çocuk yaşlarından itibaren toplumsal dogmalara itiraz ederek büyümüş ve 16 yaşında hakikati aramak adına başladığı içsel yolculuğuna, yurt içinde ve yurt dışında katıldığı sayısız eğitim ile devam etmiştir.

Yananın da söndürenin de siz olduğunuz bu teatral illüzyonda; insanlara büyük bir aşk ile hakikati anlatmayı kendine hayat amacı edinmiş olan Elçi, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki eğitim hayatının ardından uzun yıllar New York’ta yaşamıştır. Mentorluk, Nefes ve Yaşam Koçluğu, Duygusal Zeka Koçluğu, Beyin Profilleri, İnsan Tasarımı Analizi ve Meditasyon, Elçi’nin uzmanlık alanları arasındadır.

Özleri ile hizalı yaşamayan, hakikatten kopmuş, ilişkilerinde, işlerinde ve sağlık durumlarında sıkıntı yaşayan bireylere yol gösterebilmek adına yola çıkan Elçi, kendi ile tekrar barışmak isteyen; kendini, insanlığını kabul etmeyi ve hakikate teslim olmayı hedefleyenlere kılavuzluk ediyor.

Duygu, düşünce ve bedenimizdeki blokajların doğru nefesle çözüleceğine işaret eden Serra Elçi: “Kim olduğunuzu hatırladığınızda kendi kaderinizi kendiniz yazmaya başlayacaksınız.” diyor.

Doğal nefes ile yepyeni bir hayatın kapılarını aralayan Elçi, yaptığı bireysel ve kurumsal çalışmalarla herkesin mucizesini keşfetmesine öncülük ediyor.

Paylaş