Perşembe, Kasım 30

Renk ve Stil Yolculuğu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Seminer: Renk ve Stil Yolculuğu
Danışman: İpek Zeren Süel
Tarih: 30 Mart Salı
Süre: Tek Gün
Saat: 20.30 – 22.00
Ücret: 120 TL (KDV Dahil)

Detaylı bilgi ve kayıt için [email protected] veya 0530 366 33 83 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

*Online derslerimiz “zoom” üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir, sistemi kullanmadan önce gereken bilgilendirme ve yardım Artkolik tarafından sağlanacaktır.

Yeni sezona hazır mısınız? Renklerin renkli dünyasında yolculuğa çıkıp hem size uygun doğru renk paletini belirleme, hem de renk teorisi hakkında bilgi edinip doğru renk kombinleri nasıl yapılır örneklerle inceleyeceğiz. Daha kolay ve kişiye özel kombinler yapabilmek için stil çeşitlerini inceleyip, vücut ve yüz şekline uygun ipuçları paylaşacağımız seminerimizde yeni sezon moda trendlerine de değinip bunları daha iyi görünmek için kullanma tüyoları paylaşarak keyifli bir sohbetle bitireceğiz. Yeni sezonda doğru stil ve renklerle ışıldamanız için hepinizi bekliyoruz!

İpek Zeren Süel

İpek Zeren Süel Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünü bitirip Amerika’da Mason School of Business Yüksek Lisans programını da başarıyla tamamladı. 20 yıllık kurumsal yöneticilik sonrası büyük bir ilgi duyduğu İmaj, Renk ve Stil Danışmanlığı ve Moda konularında çeşitli eğitimler aldı. Tamamladığı programlar arasında Amerika’da Fashion Institute of Technology (FIT, NY) Image Consultancy, ve Color Intensive Training Programları, İtalya’da University of Bocconi’de Management of Fashion and Luxury Companies ve Amerika’da Museum of Modern Art (MOMA, NY) Fashion as Design Programları yer almaktadır. İpek Zeren Süel halen Renk ve Stil Danışmanlığı konularında kişiye özel ve grup danışmanlıkları vermektedir. Ayrıca renk yolculuğunu tasarım alanına taşımış ve takı tasarımı konusunda aldığı eğitimlere renkli takı tasarımları yapmaya devam etmektedir.

Paylaş