Perşembe, Eylül 28

Sanat ve Farklı Disiplinler Sertifika Programı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Türkiye’de ilk defa, Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM), İyilik İçin Sanat Derneği ve Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu iş birliği ile hayata geçirilen kültür sanat alanında uluslararası normlara uygun içeriklerle, öncü isimlerin katıldığı sertifika eğitim programı kapsamında sanatın mimari, gastronomi, moda, fotoğraf, etkinlik ve spor disiplinleriyle kurduğu ilişkiler ele alınacaktır. Geçmişten günümüze sanatın sosyal çevreyle olan ilişkisi ve bu ilişkiden doğan meslek alanları, ilham kaynakları ve günümüz dünyasındaki sanat işbirliğinde çalışmalara yer verilecektir.

 

Detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için [email protected] veya https://bausem.bau.edu.tr/egitimler/butun-egitimler.html?arama=SANAT adresinden bize ulaşabilirsiniz.

“Bu program Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu & İyilik İçin Sanat Derneği işbirliğinde gerçekleşmektedir.”
Eğitim Tarihi / Süresi 15/03/2023 – 21 Saat
Lokasyon BAUSEM Online
Eğitim Ücreti 2.450 TL (KDV Dahil)
Kimler İçin?
Kültür sanat alanında kariyer yapmak isteyen veya özgeçmişine katkıda bulunmak isteyen kişiler, Güzel Sanatlar, Mimarlık, Konservatuar, Spor ve Turizm eğitimi alan öğrenci ve mezunlar, sanata ve diğer disiplinlere ilgi duyan herkese açık bir programdır.
Süre
21 Saat / 7 Hafta
Çarşamba / 19:00 – 22:00
Neler Öğreneceksiniz?
Sanatın diğer disiplinlerle ilişkisinden doğan çalışmalar, bu çalışmaların tasarım süreci ve günümüz dünyasına yansıyan işbirlikleri tanıtılacaktır. Katılımcılar kendi meslek gruplarına göre farklı disiplinlerin sanatla olan ilişkisinden beslenerek yaratıcı yönlerini destekleyen bilgi ve beceri sahibi olacaklardır.
Belge
Programa %80 oranında devam koşulu sağlayan ve verilen ödevi teslim eden katılımcılarımız, Katılım Belgesi almaya hak kazanacaklardır.
Eğitim Konu Başlıkları
Sanat ve Mimari
Sanat ve Gastronomi
Sanat ve Moda
Sanat ve Fotoğraf
Sanat ve Etkinlik
Sanat Felsefesi
Sanat ve Spor
Paylaş