Cumartesi, Eylül 23

Yaşam Stratejisti Serra Elçi ile Anne Beni Anlar Mısın ?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Seminer: Yaşam Stratejisti Serra Elçi ile Anne Beni Anlar Mısın ?
Konuşmacı: Serra Elçi
Tarih: 2 Aralık 2019 / Pazartesi
Saat: 11.00
Ücret: 350 TL (KDV Dahil)

Bu kez tüm anneleri ve anne adaylarını, anneliğin sınırlarını tartışmaya davet eden Yaşam Stratejisti Serra Elçi, annelik kavramını çözümlemeye; annelik, anne çocuk ilişkisinde tekamülün yeri ve annelerin “kutsal” sıfatına layık görülmelerinin sebebi gibi birçok konuya dair yanıtların aranacağı bu seminere hepinizi bekliyor.

Detaylı bilgi ve katılım için [email protected] veya 0212 257 1000 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Anne, beni anlar mısın?

Anneliği, hiç şüphesiz en kutsal ilk üç sıfat arasında sayabiliriz, öyle değil mi? Siz de bir anne olarak çocuklarınızı kucağınıza aldığınız ilk andan itibaren; bedenen, zihnen ve ruhen kendinizi bebekleriniz ile hizalayıp, onların gelişimi için geceli gündüzlü bir çaba içerisine girersiniz. En saf duygularınız ile bezenmiş olsa bile bu çaba sizin için de bazen içinden çıkılmaz bir hal alıyor mu? Anlaşılmadığınızı, bir türlü kendinizi anlatamadığınızı düşündüğünüz oluyor mu? Elinizden geleni yapsanız da ilişki dinamikleri bir türlü rayına oturmuyor mu?

Zihnimiz tarafından yaratılmış bir illüzyon olan zamana aldanıp, onların küçük bedenlerinde barındırdıkları bilge ruhlarına, kendi evrenlerinde olmak için geldikleri kişiye, yürümek üzere adım attıkları tekamül yoluna ne kadar saygılıyız? Anne bile olsak sınırlarımızın bir başlangıç ve bitiş çizgisi olmalı mı? Ne dersiniz?

Serra Elçi 

Yaşam Stratejisti Serra Elçi, çok erken yaşlarından itibaren toplumsal dogmalara itiraz ederek büyümüş ve 16 yaşında hakikati aramak adına başladığı içsel yolculuğuna, yurt içinde ve yurt dışında katıldığı sayısız eğitim ile devam etmiştir.

İnsanlara, gerçek kimliklerini hatırlatmayı, kendine hayat amacı edinmiş olan Elçi, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki eğitim hayatının ardından uzun yıllar New York’ta yaşamıştır.

Mentorluk, Nefes ve Yaşam Koçluğu, Duygusal Zeka Koçluğu, Beyin Profili Analizi, İnsan Tasarımı Analizi ve Meditasyon başta olmak üzere birçok uzmanlık alanında aktif olarak çalışmaktadır.

İlişkilerinde, iş hayatlarında, finans ya da sağlık ile ilgili konularda sıkıntı yaşayan bireylere yol göstermeyi hedefleyen Elçi, kendi özüne dönmek isteyen; yaşam kalitesini bütünsel anlamda iyileştirmeyi hedefleyen kişilere koçluk seansları, seminerleri ve eğitimleri ile hizmet vermektedir.

Bireysel ve kurumsal çalışmalarla herkesin kendi mucizesini keşfetmesine öncülük eden Serra Elçi’nin hayatta ki en büyük tutkusu insanların aşk, bolluk, bereket, sağlık ve başarı içinde yaşayacakları hayatlar inşa etmelerini sağlamaktır.

 

 

Paylaş