Pazartesi, Eylül 25

Birbirinden Değerli Sanatçılarla Bozcaada Caz Festivali Sahnesi Bu Yıl Yine Dopdolu!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Cazın ustalarını sahnesinde konuk eden ve farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) katkılarıyla, 3dots ve fermente tarafından düzenlenen Bozcaada Caz Festivali, heyecan verici konser programıyla 20-21-22 Ağustos tarihleri arasında 5. kez müzikseverlerle bir araya geliyor.

 

Kendine Has, Volkswagen, Jack Lives Here, Paribu ve Metro Türkiye’nin destekleriyle gerçekleşecek festival bu yıl İlhan Erşahin, Alp Ersönmez, Sonic Boom, Çağrı Sertel ve Maya Belsitzman & Matan Ephrat gibi cazın ustalarını sahnesinde ağırlıyor.

Festival Biletleri Satışa Çıktı!

‘Ototelik’ teması etrafında sanatçısı, katılımcısı, çalışanı ve ada sakinleriyle birlikte herkesi akış halini keşfetmeye davet eden 5. Bozcaada Caz Festivali’nin hızla tükenen biletleri Passo’dan satın alınabilir.

Bozcaada Caz Festivali Konser Programı

20 Ağustos Cuma
Sonic Boom (Elif Çağlar, Çağrı Sertel, Alp Ersönmez, Volkan Öktem)
Bozcaada Ensemble ft. Kalben & Ceylan Ertem & Seçil Akmirza (Kalben, Ceylan Ertem, Seçil Akmirza, Esra Kayıkçı, Çağla Karaali, Bilge Günaydın, Yaren Eren Budak)
Fazer (DE)
Partapart / Aydın Dorsay & Murat Sezgi
21 Ağustos Cumartesi
İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions (İlhan Erşahin, Alp Ersönmez, Turgut Alp Bekoğlu, İzzet Kızıl)
Çağrı Sertel ‘Multiverse’ ft. Korhan Futacı
Maya Belsitzman & Matan Ephrat
Partapart / Deniz Kuzuoğlu
22 Ağustos Pazar
Büyük Ev Ablukada Akustik (Canavar Banavar, Galvaniz Gelbiraz, Afordisman Salihins) Alp Ersönmez ‘Cereyanlı’ (Alp Ersönmez, Ediz Hafızoğlu, Engin Recepoğulları, Çağrı Sertel, Barış Doğukan Yazıcı)
Sketchbook Quartet (AU)
Partapart / Osman Erden & Esra A. Aysun

Paylaş