Perşembe, Kasım 30

Nude ve Iris Apfel Lansımanı New Museum’da Gerçekleştirildi!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Şişecam’ın global tasarım markası Nude, New York’taki New Museum’da gerçekleştirdiği etkinlik ile merakla beklenen Iris Apfel kampanyasını tüm dünyaya duyurdu.

Modern yaşama kusursuzca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış koleksiyonlarıyla dikkat çeken Nude, kuruluşundan itibaren benimsediği “Yalın güzeldir” mottosunu, Amerikalı iş kadını, iç mimar ve stil ikonu Iris Apfel’in fark yaratan cesur stiliyle birleştirildi.

Nude, Londra, New York, Milano ve İstanbul gibi şehirleri kapsayan Iris Apfel kampanyasında, dış mekan, dergi ve dijital reklamların kullanımıyla global ölçekte tasarım severlerle buluştu. New York lansmanında büyük bir ilgiyle karşılanan bu iş birliği kapsamında, Iris’in kalıplara sığmayan tarzından esinlenerek tasarlanmış bir dizi sınırlı sayıda yeni koleksiyon da tanıtıldı.

Nude, New York’ta gerçekleştirdiği lansman gecesinde, tasarım dünyasının önde gelen isimlerinden Harry Allen ile de bir iş birliği gerçekleştirdi. Ünlü tasarımcı, New Museum’ın Sky Room’unu, Nude kimligini koruyarak büyüleyici ve renkli bir dünyaya çevirdi. Brooklyn Balloon Şirketi’nin kurucusu, yetenekli tarasımcı Robert Moy ise Iris Apfel’den ilham alan balon enstalasyonları ile mekana Iris Apfel’in çarpıcı, eklektik ve maksimalist tarzını mükemmel bir şekilde yansıttı. Davete katılan konuklar Iris’in ikonik gözlükleri ve kolyelerinin yanı sıra muhteşem balon enstalasyonları ile de fotoğraflar çekmekten büyük keyif aldılar.Iris Apfel

Iris Apfel iş birliği ile tasarlanan koleksiyonların tamamı ise Maison & Objet 2019 Fuarı’nda tasarım severlere sunulacak.

Iris Apfel

Paylaş