Perşembe, Kasım 30

KÜLTÜR VE SANAT DİSİPLİNLERİ SERTİFİKA PROGRAMI İKİNCİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ (BAUSEM) & ARTKOLİK & İYİLİK İÇİN SANAT DERNEĞİ İŞ BİRLİĞİNDE;

Sanat ve Kültür Disiplinleri Sertifika Programı için ikinci dönem kayıtları başladı! Kültür sanat alanında uluslararası normlara uygun içeriklerle, öncü isimlerin katıldığı  sertifika programı bu yıl BAUSEM & Artkolik & İyilik İçin Sanat Derneği aracılığıyla katılımcılarla buluşuyor.

https://bausem.bau.edu.tr/sinif/sanat-ve-kultur-disiplinleri619b968406868.html

Türkiye’de ilk defa geçen yıl Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu ile İyilik için Sanat Derneği ve Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu ortak çalışmasıyla kültür sanat alanında uluslararası normlara uygun içeriklerle, öncü isimlerin katıldığı  sertifika programı ikinci dönemiyle uygulamaya geçiyor. Sertifika programında, Buket Şakarcan, Feride Çelik, Emre Erbirer, Saliha Yavuz gibi gibi alanında profesyonel olan  isimler eğitmen olarak yer alıyor.

Türkiye’deki sanat ve kültür disiplinlerinin yaratıcı süreçlerinde nasıl geliştiği ve profesyonel alanda katılımcıları güncel sanat pratikleri üzerinde birleştirmeyi amaçlayan program, bu noktada daha önce hayata geçirilmemiş vizyoner bir anlayışta izleyicilerin hem sektörel hem de akademik bilgi birikimlerini geliştirmeyi hedefliyor. Bu birikimler sanatın ışığında aktarılırken aynı zamanda network ağları kurmalarını katılımcılara sunuyor.

Bahçeşehir Üniversitesi’nin akademik bakış açısı ile birlikte alanındaki öncü profesyonellerin eğitimci olarak yer almasının planlandığı ve 18 Ocak 2022 tarihinde başlayacak olan “Sanat ve Kültür Disiplinleri Sertifika Programı”’nda katılımcılara sanat ve kültür disiplin başlıkları altında sanat tarihi, sanat pazarlaması ve iletişim, sanat kültür yönetimi ve kurumları,  sanat ve farklı disiplinler başlıklarında eğitim verilmesi amaçlanıyor. Katılımcılara sertifika programında yer alan 4 modüle aynı anda katılma ve ya istediği modülü seçme hakkı sunulmaktadır.

Başvuru ve Kayıt İçin:

Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

https://bausem.bau.edu.tr/  0212 381 59 36

Paylaş