Perşembe, Kasım 30

Anna Laudel Yedi Sanatçısıyla Art Dubai’de!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Anna Laudel, 11-13 Mart 2022 tarihleri Arasında Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Güney Asya’nın en büyük sanat fuarı olma misyonuna sahip Art Dubai sanat fuarına katılmaya hazırlanıyor. Fuarın bu sene gerçekleşecek 15. edisyonunda, 40 farklı ülkeden 100 galeri yer alacak.

Dünyanın dört bir yanından çağdaş ve modern sanatın sergilendiği fuarın Çağdaş bölümünde Ramazan Can, Anke Eilergerhard, Emin Mete Erdoğan, Onur Hastürk, Hayal İncedoğan ve Sarp Kerem Yavuz’un son dönem işleri ve ilk defa bu fuarda yer alacak yeni çalışmaları Anna Laudel tarafından temsil edilecek.

Ramazan Can, Halen Üzerinde Çalışılan Bir İşten Parçalar 1_Fragments from a work in progress 1, Neon, dokuma, ahşap_Neon tubing, weaving, wood, 69 x 60.5 cm, 2020.

Çağdaş, Modern, Bawwaba (Geçit) ve Dijital olmak üzere 4 bölümden oluşan fuarın yeni bölümü Dijital, 1980'lerde dijital sanatın yükselişinden bu yana NFT’lerin, kripto para biriminin, video sanatının ve sanal gerçekliğin bağlamını inceleyerek hızla genişleyen dijital sanat dünyasını keşfe çıkmayı amaçlıyor.


Hayal İncedoğan, Andante No.4, Ayna üzerine karışık teknik_Mixed media on mirror, 131 x 186 x 5.5 cm, 2021

Fuarın Dijital bölümünde Türkiye’nin önde gelen görsel sanatçılarından Sarp Kerem Yavuz ve Macar fotoğraf sanatçısı Flóra Borsi’nin ilk defa sergilenecek NFT eserleri ile yer alacak.

Anna Laudel’in 11-13 Mart 2022 tarihleri arasında Art Dubai Çağdaş bölümünde sergileyeceği eserler B-18 ve Dijital bölümünde sergileyeceği NFT eserler X-13 numaralı stantta ziyaret edilebilir.

Paylaş