Pazartesi, Mayıs 29

Ardan Özmenoğlu, ‘Mimoza’ heykelleri ile Trendyol Sanat’ta

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trendyol Sanat, Türk çağdaş sanatçı Ardan Özmenoğlu’nun ‘Mimoza’ adlı limitli edisyon heykellerini, 24 Şubat itibariyle GLOBART işbirliğiyle sanatseverlerle buluşturacak. Trendyol’a özel sadece 50 edisyon üretilen Mimoza isimli mini heykellere Trendyol Sanat üzerinden ulaşılabilecek.

150’den fazla sanatçının bine yakın eserini sanatseverlerle buluşturan Trendyol Sanat, her ay işbirliği yaptığı farklı bir sanatçının eserini limitli veya açık edisyon olmak üzere kısa süreliğine satışa sunuyor. Trendyol Sanat’ta, bu ay 24 Şubat itibariyle, GLOBART işbirliğiyle Ardan Özmenoğlu yer alıyor.

Popüler kültüre ait ifade ve imgeleri kendi tarzıyla yorumlayan sanatçı Ardan Özmenoğlu tarafından sadece 50 adet üretilen Mimoza isimli eser, Trendyol Sanat üzerinden satışa çıkıyor. Trendyol Sanat’la sanatın ve sanat eserlerinin daha ulaşılabilir kılındığını ve bu yüzden işbirliğinde yer almaktan mutlu olduğunu dile getiren Ardan Özmenoğlu’nun, 10,5 x 9 x 9 cm boyutlarındaki eseri sanatçı imzalı teslim edilecek.

Paylaş