Çarşamba, Eylül 27

Artkolik & Sylvan Learning Akmerkez’de Çocukları Sanat ve Bilim İle Buluşturuyor.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sanat ve Bilimin Buluştuğu Programa Kayıtlar başladı!

Çok yönlü bir sanat ve eğitim platformu olan Artkolik ve Amerika merkezli eğitim kurumu Sylvan Learning çocukları 6 Kasım’dan itibaren Akmerkez’de teknoloji ve sanatla buluşturmaya hazırlanıyor.

İki farklı alana odaklanan ve yüzlerce eğitim programıyla geleceğin yaratıcı çocuklarına Akmerkez’de alan açan projede, 4-12 yaş grubu çocuklar yaratıcılıklarını ön plana çıkaran eğitim programlarına katılacak. Artkolik ve Sylvan eğitmenleri tarafından hazırlanan aylık, haftalık ve günlük eğitim programları haftaiçi ve haftasonu olmakla beraber farklı seans ve branş seçenekleriyle anne babaların tercihine sunulacak. Alanında uzman iki eğitim kurumunun ortak çalışmasıyla ortaya çıkan projede çocukların ilgi alanlarından yola çıkarak yeteneklerini keşfetmeleri ve geri kazandırılmaları hedefleniyor. İşbirliğinden doğan özel bir atölyenin de programda yer alacağı merkezde çocuklar sanat ve bilimi aynı eğitim programında deneyimleyebilecek.

Çocuklara alışkın oldukları okul sonrası etkinliklerin ötesinde farklı bir deneyim ve tasarım odaklı düşünme fırsatı sunan proje 6 Kasım Cumartesi günü yapacağı özel açılış için Akmerkez’e tüm çocukları davet ediyor. Kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için [email protected] ve [email protected] anışmanlara ulaşabilirsiniz.

Artkolik & Sylvan Sonbahar-Kış Takvimi – Akmerkez

Çocuklar, seçtikleri bir veya birden fazla atölyeye tekil olarak katılabilirler. Çocukların ilgi alanı ve yetenekleri odaklı sürece dahil olmaları için gerçekleşecek atölye serisine sürekli katılım göstermeleri tavsiye edilir. Atölyeler hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt için https://www.artkolik.net adresini ziyaret edebilirsiniz. 

İletişim: 0530 366 33 83 ve ya 0534 296 55 20

Adres: Kültür Mah. Nispetiye Cd No:56, -1. Kat Akmerkez, Artkolik&Sylvan

34340 Beşiktaş/İstanbul

Sosyal medyada Artkolik ve Sylvan Turkey;

artkolik_

sylvanturkey

Artkolik Hakkında;

Artkolik, kültür ve sanatı daha ulaşılabilir kılmak amacıyla, 2012 yılında Nazlı Keçili tarafından kurulmuştur. Çok yönlü bir sanat platformu olan Artkolik, dijital ve yazılı medya üzerinden, sanatın her dalında dolaşmayı hedeflemektedir. Sanat haberleri ve etkinliklerinin paylaşıldığı www.artkolik.net internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında sanatçılarla röportajlara ve makalelere yer verilmektedir. Artkolik, bünyesinde sanat üzerine teorik olarak birçok atölye ve seminer düzenlerken kurumlara sanat ve iletişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Sylvan Learning Hakkında;

Sylvan Learning Türkiye franchise sahipleri Ceylan ve Gonca Duru, 750’den fazla üniteye sahip, dünyanın önde gelen K-12 eğitim şirketi ile Türkiye’deki öğrencilerin hayatlarında ilklere imza atıyorlar. 2 çocuk annesi olan Ceylan Duru Can çocuklarının eğitimiyle yakından ilgilenen bir ebeveyn olarak genel eğitim ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak Amerika’dan tek yetkili hakları ile getirdikleri Sylvan Learning Center’ı kardeşi Gonca Duru ile birlikte kurdular. Eğitim sektöründe güçlü bir geçmişe sahip olan Sylvan Learning, birbirinden farklı kişiselleştirilmiş öğrenim hizmetleri, yüksek kaliteli İngilizce eğitimi, profesyonel danışmanlar ve eğitmenler eşliğinde öğrencilere başarıya giden yol haritasını çiziyor. Sylvan’ın ana amacı, öğrencilerin kendilerine uygun öğrenim şekillerini keşfetmesini sağlamak ve hem okulda hem de bireysel hayatlarında başarılı olmalarına ilham vermek. Bu yaz itibariyle Bodrum’da ve İstanbul’da beş uydu lokasyonu olacak olan Sylvan Learning’in ana merkezi Eylül 2021’de İstanbul’da açıldı. 

 

Paylaş