Çarşamba, Haziran 7

Ecem Dilan Köse’nin “Aquatic Dreams” adlı NFT Eseri, Ela Excellence Resort Belek’in Lobisinde Sergileniyor.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yenilikçi çalışmalarıyla öne çıkan Antalya Belek’te bulunan Ela Excellence Resort Belek, masalsı bir tatil yaşattığı misafirlerini şimdi de dijital sanatla buluşturuyor. Sanatçı Ecem Dilan Köse’nin “Aquatic Dreams” adlı NFT eseri, Ela Excellence Resort Belek’in lobisinde sergileniyor. İlhamını otelden alan eser, izleyenlere güzel bir rüya yaşatıyor!

Antalya’nın cazibe merkezi Belek’te bulunan Ela Excellence Resort Belek, sanata ve sanatçıya verdiği önemi, otelin lobisinde sergilediği ilk NFT eseriyle taçlandırdı. Hem Türk çağdaş sanatını desteklemeyi hem de Türk sanatçıları dünyanın dört bir tarafından gelen misafirlerine tanıtmayı amaçlayan otel, ilk adımı da genç sanatçı Ecem Dilan Köse ile attı. Ela Excellence Resort Belek, Ecem Dilan Köse’nin otelden ilham alarak yarattığı NFT eserini otelin lobisinde sergiliyor. 

Türk çağdaş sanatının genç yeteneği Ecem Dilan Köse, otelin lobisinde bulunan led ekranlar için Ela Excellence’dan aldığı ilhamla, NFT tabanlı dijital bir sanat eseri yarattı. Sanatçının ‘Aquatic Dreams’ adını verdiği ve otelden öğeler barındıran eseri, Akdeniz esintisi, deniz, koi balıkları, starliçe çiçeği, muz ağaçları, şifalı sular ve yıldızlarla dolu bir rüya gibi bir habitat sunuyor. 

Paylaş