Perşembe, Haziran 8

İstanbul Art Show Başlıyor! 14-16 Aralık 2019

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Herkes için sanat anlayışıyla yola çıkan İstanbul Art Show, her yaştan, her ülkeden, her kültürden, her toplumdan sanatı, sanatçıyı ve sanatseveri buluşturuyor.

İstanbul Art Show, 3 gün boyunca sanat severleri, birçok farklı tarzda sanat eserini bünyesinde barındıracak olan disiplinler arası fuar, sanatın herkes için ulaşılabilir olmasını ve her kesimden insana dokunabilmesini amaçlıyor.

Yüzyıllar boyunca farklı kültürlerin ve medeniyetlerin beşiği olan, çeşitli din, dil ırktan insanı buluşturan İstanbul, herkesi kucaklayan bu kozmopolit kültürü; çağdaştan geleneksele ve hatta dijitale kadar, tüm farklı sanat tarzlarına bu fuar ile ev sahipliği yapıyor.

Ziyaretçiler, Türkiye ve dünyadan sanatçıları ve galerileri bir arada bulmanın yanısıra düzenlenecek seminerler, paneller, enstalasyonlar ve sosyal sorumluluk projeleri ile çağdaş sanatın sınırlarını ve kapsamını tanınmış konuşmacılardan dinleyecek. Fuar, canlı performanslar ve atölyeler gibi yan etkinlikleri ile sanat severleri süreçlere dahil edecek.

art show başlıyor

Resim, heykel, seramik, grafik, fotoğraf, dijital art ile ilgilenen sanatçılar, özgün baskı, sanatsal yayınlar, ulusal ve uluslararası sanat galerileri, çağdaş sanat müzeleri, koleksiyonerler, sanat eğitimi ile ilgili kurum ve kuruluşlar medya yayınevleri, çağdaş sanat dünyasına açılan yeni bir pencere olan İstanbul Art Show’da bir araya gelecek.

Yer:
Hilton İstanbul Exhibition Center

Ziyaret Saatleri:
14 – 16 Aralık 2018 (Her gün)
11:00 – 19:30

 

Paylaş