Perşembe, Kasım 30

Mamut Art Project 2021 İçin Başvurular Başladı!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Türkiye genelinde 9 yıldır bağımsız yeteneklere sergileme ve kendini tanıtma imkanı sunan Mamut Art Project, 2021 edisyonu için 22 Mart – 2 Mayıs 2021 tarihleri arasında bağımsız sanatçıların başvurularını bekliyor.

Bugüne kadar farklı disiplinlerde üretim yapan 400’ün üzerinde sanatçıyı sanatseverler ve sanat profesyonelleriyle buluşturan Mamut Art Project’in bu yılki jürisinde sanatçı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı ve İç Mimarlık Bölüm Başkanı Can Altay; küratör, sanat tarihçisi ve yazar Necmi Sönmez; sanatçı Hale Tenger; sanat danışmanı Melis Terzioğlu ve Pilot Galeri kurucusu ve direktörü Azra Tüzünoğlu yer alıyor. 

Kariyerlerinin başında, bağımsız yeteneklere kendilerini tanıtmak ve eserlerini sanatseverlerle buluşturmak için önemli bir fırsat yaratan Mamut Art Project’e başvurular, 2 Mayıs 2021’e kadar www.mamutartproject.com adresinden yapılabilir.

Türkiye genelinde genç sanatçılara, Mamut ekibiyle buluşarak portfolyolarını tartışma ve fikir alma fırsatı sağlayan Mamut Portfolyo Günleri bu yıl farklı bir formatta, çevrimiçi düzenlenecek. Portfolyo günleri ile ilgili detaylar yakında açıklanacak.

 

Başvuru bilgileri için:

www.mamutartproject.com/basvuru-bilgileri

[email protected] 

 

Paylaş