Pazartesi, Haziran 5

Metropolitan Sanat Müzesi, Chanel için kırmızı halıyı ortaya çıkardı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Salı günü, Metropolitan Sanat Müzesi, Chanel için kırmızı halıyı ortaya çıkardı ve Sackler Wing’deki Dendur Tapınağı’nı Karl Lagerfeld’in Metiers d’Art koleksiyonu için bir podyum haline getirerek 30 yıl üzerine ilk moda şovunu ağırladı.

Chanel, 17. “Metiers d’Art” Show’unu salı aksamı Manhattan’da yer alan Metropolitan Sanat Müzesi’nde gerçekleştirdi. Her yıl farklı bir lokasyonda yapılan bu özel defile, dünya çapında yetenekli zanaatkarlar ile Chanel’i bir araya getirmesiyle ünlü.

Metropolitan Sanat Müzesi3

Karl Lagerfeld, izleyenleri Metropolitan Sanat Müzesi’nde bir geceliğine Mısır turuna çıkarttı. Mankenler 50 yılı aşkın süredir müzede yer alan Dendur Tapınağı’nın etrafında yürüdü. Altın püsküllü botlardan, altın kenarlı şapkalara kadar parlak dore ve kot tasarımlar defilenin başlıca ögeleri arasında yer aldı.

Podyumda ünlü model Kaia Gerber ve geçtiğimiz günlerde Chanel ile işbirliği yapcağını açıklayan Pharrell Williams yürüdü. Büyük mücevherli bir Mısır kolyesi ve parlak altın pantolonu ile tüm gözleri üstüne çekmeyi başardı.

Metropolitan Sanat Müzesi 2

 

 

Paylaş